Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Durum
Konu kapatılmıştır.

Jelißon

Üye
Tepki
0
slm..
illustr cs3 portable kullanyrm. tam sürümde sürekli hata cıkıyor yükleyemiyrm.cs4te de cıktı. işletm sistemim windows 7. ps' un cs4 ü kullanıyorum cok iyi verim alıyorum. aynı şekilde portable da save, save as, new tarzında yeni olan hiç bişiyi açmıyor. onceden çalıştıgım bi ai. dosyasnn üzerine kaydedyr sadece. simdide sürekli hata vermeye başladı hiç açılmıyor. delirmek üzereyim yardım edebilri msnz? sınavım var :(

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Jelißon
Eğer işletim sisteminiz 64 bit ise sorun olmaması lazım CS3 ile. sanırım 32 bit kullanıyorsunuz.
Ama windows 7 ile en iyi verim için full sürüm CS4 öneririm.

skandal

Üye
Tepki
1
ai 3 de import yok mu ? varsa nerede ? tşkler.
ayrıca mirror nasıl yapılır ?

megara

Üye
Tepki
0
Arkadaslar merhaba.Benim illistratorle ilgili bir sorum olacak. Freehande sayfadaki bir resmi seçip linkten baska bir resimle degistirebiliyoruz. Illistratorde bu islemi nasil yapariz yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkur ederim.

Tepki
4
Merhaba arkadaşlar, ALIGN komutlarıyla ilgili; Bir nesneyi, diğer bir nesneye göre hizalarken hangisine göre hiza alacağını ayarlayamıyorum, örneğin bir elma şeklini arkaplana göre ortalamak istiyorum, arkaplanı elmaya göre ayarlıyor, yani arkaplanı kaydıryor ortalamak için, bunu nasıl çözerim ?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt