İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

tweety

Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim,QuickTime 7 indirip kurdum henüz denemedim ama yarın denerim umarım sorunsuz çalışır bu sefer..

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Yeni Başlayanlar için.iso setinden bahsediyorum ben ?
tweety sanırım yanılıyorsunuz bizim .iso halinde bir eğitim setimiz mevcut değil,setlerimizin hepsi quick time .
Sanırım siz başka bir firmaya ait ,yalnız bu forumda paylaşılmış bir eğitim setinden bahsediyorsunuz.

Hamit Kürklü
Sorunun kaynağı anladığım kadar artık rapidde premiumlara freelerden öncelik tanındığı.
Slotların yoğun olması nedeniyle freeleri bekletmeye almak ve premium almaya teşvik etmek olabilir ,tam bilemiyorum.
Birzaman sonra yeniden deneyin birde.
neticeyi bizede bildirirseniz seviniriz...

tweety

Üye
Tepki
0
@Admin ; Evet kusura bakmayın setleri karıştırmışım ben sandım sizin setiniz diye indirmiştim onu ama değilmiş sonradan fark ettim şimdi. sorunlu bir setmiş izleyemiyorumda uff ya hep boşa ugraşıp duruyom :(
şimdi sizin setleri tekrar aldım indirmeye başlıyorum bir kaç güne iner umarım :S

emeklerinizden ötürü çok teşekkür ederim.

TEKBAYRAK

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar emeğinize sağlık teşekkür ederiz ama 6 parça da proplem var galiba indiremiyorum.

Ali Akköz

Üye
Tepki
0
sayın hakan bey ve de ömer bey;
yapmış olduğunuz vede alçak gönüllülükle de paylaşıma sunmuş bulunduğunuz bu güzel eğitim vede öğretim çalışmalarına sonsuz teşekkürler ederim.
bir konuyu görerek vede inceleyerek yapmanın ne kadar faydalı vede öğretici olduğunu bilen bir insan olarak bu güzel çalışmaların devamını dilerim.
sağolun varolun.
en derin saygı vede hürmetlerimle.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bu güzel dizeleriniz için asıl ben forumumuz adına size teşekkür ederim Ali Bey.
Amacımız başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan herşeyi bu bölümden öğrenmeniz.

Eminim setlerimizin faydasını göreceksiniz.

ROCkM4N

Üye
Tepki
0
başta Hakan beye ve emeği geçen herkese teşekkurler...elinize sağlık

gokhan

Üye
Tepki
0
Çok teşekkürler öncelikle anlatımı yapan arkadasa sonra site yetkililerine bir tanede ben yaptım

Yukarı Alt