İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Peksoft

Üye
Tepki
0
Eğitim setleri için çok teşekkür ederim, grafik konusunda büyük eksikliklerim var ama ilk eğitim setini (6 part olanı) indirdim, açarken 2. part'ta hata verdi, tekrar indirdim 2. partı yine hata verdi. :(
Düzenleme:
Aldığım hata bu;
! C:\Program Files\Rapidown\Download\Tasarla_Ciz_Tanit_Grafikerler_Org_Egitim_Seti.part2.rar: Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı

Tepki
15
Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ediyorum Henüz İndirmek ve İzlemek Nasip Olmadı Resimlerden Gördüğüm Kadarıyla Oldukça başarılı bir sunum Hazırlanmış Herkesin Faydalanabileceği ve Karşılıksız Bir Emek Sarf Edilmiş

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@Peksoft

Merhaba.
Uyarınız üzre 2. partı tekrar indirdim yalnız partta hiçbir hata yok ve gayet sağlıklı.
Rar dosyasına çift tıkladım açıldı, hatta eksik partlar olmasına rağmen 3 dosyayı çıkardı.
Örn:
Sizden başka da bu tür bir sorunla karşılaşan olmadığına göre muhtemelen sorun Rapid'den gelen bozuk verilerden kaynaklanıyordur.
Genelde arşiv hatalarında rar dosyasına çift tıkladığımızda winrar "Arşiv biçimi tanınmıyor veya arşiv hasarlı." hatasını verir.
Bu yine genelde Rapid'den dosya çekerken bazen gelen bozuk verilerden kaynaklanır.
Bunu düzeltmek için 2 yol var bildiğim kadar:
1: Rar dosyasına çift tıklatıp açılan pencerede boş bir alanda sağtık yapıp "Arşivi Onar" demek veyahut alt+R yapıp arşivin onarılmasını beklemek, bittikten sonra "Tamam" diyip yeniden partları çıkarmak olacaktır.
2: Hatalı partı tekrar indirmek olacaktır.

Kolay gelsin.

Teşekkürler Murat Bey.
En kısa zamanda indirmenizi, izlemenizi, uygulamanızı, paylaşmanızı tavsiye ederim.

Tepki
1
arkadaşlar ben artistik etiketleri indirdirmeye çalıştım ilk iki part ı indirdim gece,fakt sabah üçüncü partıda indirmek istediğimde rapid böyle bi hata veriyo,ne indirmek itesem aynı hatayı veriyo ,lütfn yardım?:(

Tepki
1
Hamit Kürklü
Sorunun kaynağı anladığım kadar artık rapidde premiumlara freelerden öncelik tanındığı.
Slotların yoğun olması nedeniyle freeleri bekletmeye almak ve premium almaya teşvik etmek olabilir ,tam bilemiyorum.
Birzaman sonra yeniden deneyin birde.
neticeyi bizede bildirirseniz seviniriz...[/QUOTE]

sanırım arkadaşımın dediği doğru çünkü ilk ekranda premium göstergesi full,bundan olabilir büyük ihtimalle

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Linklerde herhangi bir problem gözükmüyor, hepsi çalışır durumda..
Rapidshare; Premium Üyelik aldırmak için Free kullanıcılarını zorlar durumda..
Her indirmeden sonra modeminize reset çekmeniz gerekmektedir.
Ya da download programları kullanarak linkleri download edebilirsiniz..

Yukarı Alt