İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Tepki
31
Bu derslerde emeği geçen hekese sonsuz teşekkürler
büyük emek ve zaman haracanarak yapılmış çalışmalar

Tek seferde 1000 lerce rep verebileceğin
çalışma hangisi deseler hiç düşünmeden bu derim

Teşekkürler...

Kabala

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Emeği geçen herkeze teşekkür ederim, indirme listeme aldım faydalı olacağı kesin. Fakat indirme listemde ilk dersin boyutu 521.13 Mb. ikinci dersin boyutu 209.57 Mb. üçüncü dersin boyutu 232.68 Mb. olarak gözüküyor. Yani sizin verdiğiniz boyutlarla aynı değil, acaba bir hata mı var?

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Kabala,

Alper Bey " Unrar: ..." şeklinde yazmış boyutları, unrar demek rar dışındaki gerçek boyutu demektir biliyorsunuz. Demekki unrarları baz alıp hesaplayacağız boyutu.
Sizin gördükleriniz ise setlerin yine size kolaylık olması amacıyla sıkıştırılmış boyutlarıdır.

M.Vehbi

Üye
Tepki
0
tesekkür ederim hakan abi emegine sağlık indirmek zamanımı alacak ama degecek insallah ;)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Başta Hakan Dağdeviren olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler..

danisman

Consultant
Tepki
30
Sevgili Hakan Dağdeviren, her zaman faydalı bir kişiliğin olduğuna ve dost canlısı olduğuna inanmış birisiyim. Harcamış olduğun emek ve çalışmalara yürek dolusu teşekkürlerimi sunuyorum...

Aramızda olduğun için, yaptıklarından daha çok, yapmayı düşündüklerin için şimdiden teşekkür ediyorum...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Bu eğitim setini hazırlayıp bizlerin kullanımınıza sunduğunuz için çok teşekkürler Hakan Bey. Sizler sayesinde bu işe yeni başlamış bir çok grafiker kendini dahada geliştirdi ve geliştirmeyede devam ediyor.

Her zaman dediğim gibi : "Bilgi paylaştıkça çoğalır"

Bilginizi bizimle paylaşıp ufkumuzu genişlettiğiniz için teşekkürler. Biran önce indirip içerisinde geçen dersleri uygulamaya başlıycam.Ve sonrasında dersleri takip ederek yaptığım uygulamaları sizinle paylaşabilirim.

Yukarı Alt