İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Must@f

Üye
Tepki
0
Bu setler gerçekten çok güzel. Anlatımda güzel. Hazırlayanın emeğine sağlık. Gerçekten çok güzel hazırlanmış.

zamannnnn

Üye
Tepki
0
Ben photoshop ustası olsaydım sizin kadar sabırlı olupda oturup bunları yapmadım.. Sabrınız ve emeğiniz için çok tşk ederim...

joseffb06

Üye
Tepki
0
merhaba ben sitenize yeni üye oldum.zaten sık sık ziyaretçi olarak siteyi geziyordum çok güzel ve başarılı bi site.site üyeleride birbirine çok saygılı.

photoshop dilini bu setle çözeceksek benim acil olarak bu sete ihtiyacım var.
ben hemen sorunuma geçiyorum.rapid shareden dosya indirmek çok zor free kullanıcılara sınırlamalar getiriyolar ben indirme yapamıyorum acaba başka bi siteye yükleme yapabilirmisiniz ?, mesela hotfile gibi bi site.
bir sorum daha var photoshop programının dili ingilizcemi ? ben ingilizcesini öğrenmek istiyorum.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba.
-Öncelikle tümü bold karakter kullanmadan yazmaya gayret edelim.

-Maalesef ki uygun zamanı bulmamız ve eğitim setlerini başka bir siteye upload etmemiz mümkün değil.Zamanımız kısıtlı ve dosyalar az değil.
En azından şimdilik.
Yerine herhangi bir arkadaşınızdan setleri indirmek için geçici olarak Rapidshare üyeliği isteyebilirseniz iyi olur.
Ya da sizin için bir arkadaşınız eğitim setlerimizi indirse ve kendisinden alsanız mesela.
Biz bu dersleri upload ederken Rapidshare'de bu yeni ve kötü uygulama yoktu, sıkıntı da yoktu.

-Forumumuza Özel olan bütün eğitim setlerimizi indirip dikkatlice izler ve uygularsanız program hakkında birçok bilgi edinirsiniz.

-Programın dili elbette ki ingilizcedir.Photoshop Türkçe lisan ile kullanılmaz, tavsiye de etmem.
Her program en yaygın kullanılan ortak dil ile kullanılmalıdır.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederim Pınar hanım, umarım faydalı olur.

joseffb06

Üye
Tepki
0
@Hakan Dağdeviren

İlginiz için teşekkür ederim sanırım.Bende program dilinin ingilizce olmasını istiyorum türkçe dil iş hayatında işimize yaramaz.

Rapidsharede sorun kalmamış.Böyle bi seti paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.

Tepki
0
vallahi helal olsun bütün emeği gecenlere yeni başlamış biri olarak faydasını mutlaka görecem allah razı olsun biraz yüzsüzlük olacak ama devamını bekliyoruz...bu arada tollbarınızı kurdum ordan sitenizi takip ediyorum herkezede tavsiye etim saygılar

Yukarı Alt