Kafenin Kartvizit Çalışmas

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar dayımın işlettiği kafenin kartvizit çalışması ayrıca bu slagonlar ismi bularken arada yaptığım espiriler :)

Tepki
6
sari yerine zemine uygun acik lila hos olabilir, kesim payinida goz onune alirsan bence gayet hos olmus, ozellikle fontlarin ve zemin super, :) iyi calismalar

Tepki
4
tabii bunu 4 renkli bastırmanız gerekecek. Zemin rengini her matbaa tutturamayabilir. Eğer pompalılarda basacaklarsa vay haline..
benim hoşuma gitmedi daha sade ve daha iyi bir çalışma olabilirdi. bir zemin üzerine yazılan yazılardan ibaret bu kartvizit. Kesim noktalarına da dikkat edersiniz.

Tepki
31
bence güzel ve farklı bir çalışma olmuş sarıya bende taklıdım zemine biraz daha ayak uyduracak bir renk olabilir

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için cafenin yazısının burenk olması kasten yapıldı çünkü cadde 313 ü direk farkettiniz zani odak orda sırıtıyo akılda kalması gerekende o zaten ayrıca kesim payına dikkat edildi ve o yuzden çok dibe yanaştım yani bu bilinçli ön tarafta adrese bakarsanız paylar var ama arkadaki leriin köşeren köşeye çok iyi oturması lazımdı bıçakçınıza güvenirseniz baskı makimanızda ayar sorunu yoksa tam istediğiniz yerden kesilir ayrıca 4 renk makinalarda artı öle manuel ayar olayı geçti ctp kalıbı takıyosun ekrandan renklere bakıyosun ilk numune baskıyı alıyosun ve tamam usta gönder girsin diy kartvizitler 1 e 1 aynısı çıktı tekrenk - aparatlı gibi bi makinada basılıcaksa ustanızı iyi tanımanız lazım çünkü matbaların kalbi grafik atölyesidir baskıya müdahale edip ustalarınızı tanırsanı hiçbişeyden korkmanıza gerek kalmaz. Ufak defek hatalarda nazarımız olsun :)

Tepki
0
çok güzel olmuş bence. bu çalışmayı hangi programda yaptınız acaba?
ben acemiyim idare edin:)

Yasin Kaya

Üye
Tepki
0
Photoshop Cs4 kullanıyorum tasarımlarda montajlarda corel DRAW kullanıyorum veya çok yazı varsa arka fınarı felan genelde Photoshopta yazı kısımlarını korelde

Tepki
1
sıradışı bir çalışma bir afiş çalışmasını andırıyor ama dediğim gibi sıradışı emeğine sağlık çalışma hayatında başarılar...

Yukarı Alt