karakalem çalışmam

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bence gayet başarılı olmuş. Saçalarıda çizseydin daha iyi bir görüntü elde edeceğine inanıyorum. Tebrik ediyorum.

Tepki
1
tsk ederim ama orjinalinden daha yakın çizdim haliyle sacları sığmazdı :) bakarak cizdigim için küçük cizemiyorum kagıda bu kadarı sığdı :D

Tepki
100
tebriler efsunlu....
çok başarılı bir çalışma.
alttaki orijin resmi görmeden önce acaba serdar ortaç mı bu diye düşündüm.
gözlere dikkat ederseniz bu dediğime hak vereceksiniz.
gözlerin diğer kısımlara göre daha iyi çalışılıp ön planda kalması dezavantaj gibi durmasına karşın orantıları net yansıtabilmeniz, kaleminizin yumuşaklığı artılarınız.
kıskandım diyebilirm tek kelimeyle.
tebrikler. (bu arada sizi gözüm bi yerden ısırıyor ama??? :) )

Tepki
1
@emine_x4

bu kişi benim eski sevgilim :D serdar ortac degil benim için göz çizimleri önemlidir normalden her zaman daha ön plana cıkarırım ki çizdiğim kişininde gözleri güzeldi :) çok tsk ederim
benimde gözüm seni bir yerden ısırdı sanırım aynı yerden ısırıyor :D

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@efsunlu_kizz

O zaman daha büyük bir kağıtla çalışman gerekiyor ;) Bende çizmek isterdim. Ama kabiliyet meselesi sanırım. Bendede o kabiliyet yok zannedersem.

Tepki
1
@Designer_S
iş yerimdeyken yaptım malum A-4 kagıtlarından baska kagıt olmuyor pek :D kabiliyet doğuştan olduğu gibi sonradanda kazanılabilinir istemek yeterli

bu arada baktığımda gözlerde hata oldugunu gördüm :) yani o kadarda orantılı degil neyse ben bari kendimi eleştirim :D

Tepki
100
sanırım saçlarını çizmeye gerek yok.
bu resim ne zaman yapıldı bilmiyorum ama...
arkadaşta saç problemi var sanki:D:D:D ilerde başında saç kalmayacağı için;)çizmeye gerek yok sanırım...:eek::eek::eek:

Tepki
1
@emine_x4

aman sakın duymasın hoş aynı sehirde yasıyorsunuz :D bütün erkeklerin korkusu kellik :) bu resmi dün yaptım mesai saatimin bitmesine yakın :) ama sanırım sacları hala var uzun zaman oldu bende görmeyeli belkide kel kalmıştır :D

Yukarı Alt