Karakalem Çalişması

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Eleştirme Yaparken Yaptığınız Eleştirinin Sonucunuda Düşünmenizi Öneririm Bir Sonraki Eleştirilerinizde.
*exorcims'in karakalem çalışması**açılış*** Adlı Konusu Çalışma Sistemi Aynı Yani Hazırladığı Dersleri Uyguladım Sadece Ufak Değişiklikler Yaptım.
*Konuyu Açdığım Bölüm Aynı Yanlış Bölümde İse Taşıyınız.
*Belirttim Resmin "Orjinali" Ve Sonraki "KaraKaleme Dönüşmüş Hali" Diyerek Ekledim Daha Açıklayıcı Nasıl Yazmalıydım Sizce.
@exorcims
Çalışmamla İlgilendiğiniz İçin Ve Eleştirileriniz İçin Hepinize Teşekkür Ederim.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@CNM

ben hiçbir zaman kendi yaptığım işlerle,başkasının işlerini karşılaştırmadım,karşılaştırmadım da...!!!

** ayrıca; ben ne yaptığı bilen,yaparken düşünen,yazılanın nereye gideceğini BİLEN biriyim...

eleştiri yaparken de,eleştirimi düşünerek yaparım...!!!

adı üstünde eleştiri.. üzerinize niye bu kadar alındınız ki????

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Üzerime Alınan Bendeğilim Sizlersiniz. Konuyu Anlamadan Yorumlamanız Yanlıştı.
Ve Bunu Bukadar Abartmakta Yanlıştı. Ben Sizlerin Sorusuna Yanıt Getirdim.

Sizlere Açıklama Yapıp "Eleştirileriniz İçinTeşekkür Ettim" Konu Burada Kapanmış Olmalıydı.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@CNM

eğer anlamadan yorumlasaydım,en başta yasdığım eleştirilerim şu an orda durmazdı.. ayriyeten ben size teşekkür ederek konuyu kapatmıştım fakat bu konuyu ateşleyen metin sizin metininizdir...şu ki; bnm ders verdiğim metini alıntı yapıp siz yukarıya koydunuz... kendimi savunma hakkı tanınmış bana değil mi??;);) bende sizin verdiğiniz cevaplara sade ve sadece cevap veriyorum...

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Bencede çok abartıldı bu konu, gereksiz yere tartışma yaratacak mesajlar yazmayalım lütfen. Bu Tür mesajlar Uyarı verilmeden silinmektedir.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
her iki arkadaşımız aynı çalışmayı yapmış sadece sonuç ve yöntem farklı.

exorcims arkadaşım yaptığı resmi ve nasıl yaptığını gayet güzel bir ders ile anlatmış ve gürzel bir sonuç ile sitemizde paylaşmız bizlerle.

tekrar teşekkür ediyorum

CNM'ın yaptığı çalışma farklı bir yaklaşım ve farklı bir sonuç. bunuda nasıl hazırladığını anlatırsa cok daha güzel bir paylaşım olacağına inanıyorum..

her iki arkadaşıma tesekkur ediyorum.

Tepki
3
@aDoBe
Evet bende arkadasimizin yapmis oldugu yoruma katiliyorum
Hem birde paylasimci arkadaslardan ricam burrada yalniz el cizimi karakalem calismalarini bizlerle paylassalar daha iyi olur diye düsünüyorum.
Tabii bu benim sahsi kanaatim
Yinede paylasimci arkadasa calismasini bizlerle paylastigi icin tsk ederim

Yukarı Alt