Karakalem Çalişması

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Karakalem Çalışmaları Zevkli Bir Uğraştır

Orjinali

Karakaleme Dönüşmüşü

accurate

Üye
Tepki
3
guzel calısma ama sankı karakalemle cızılmıs gıbı degılde photo shopta oynanmıs gıbı duruyor:)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@accurate

dediğine ktılıyorum emek harcamışsın ama photoshop'ta oynanmış gibi görünümü var...;);) ama yinede güzel eline sağlık...:):)

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
PhotoShop Ile Oynama Değil Photoshop Ile Yapılmış Bir Karakalem Çalışmasıdır.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
evet bende biliyorum adı: karakalem çalışması fakat ""bana göre"" benim düşüncem: karakalem çalışması değil de photoshop'ta üzerinde değişiklikler yapılmış gibi duruyor... bnm düşüncem bu...

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Photoshopla resim karakalem görüntüsüne dönüştürülmüş, photoshop kullananlar bunu anlar CNM de photoshop programını çok iyi bilen üyemiz. Kendiside orjinal resmi ve sonrasındaki görüntüsünü eklemiş.
Emeğine sağlık CNM.:}}

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@Burak

""photoshop kullananlar bunu anlar"" demişsiniz... bu forumdaki çoğu kişi ve BEN photoshop kullanmasını ve karakalem çalışması yapmasını az çok biliyoruz.... ben CNM'ı eleştirdim ama yinede eline sağlık dedim ve teşekkürümü ettim...!

***unutmayınız ki forum siteleri eleştri yapmak ve paylaşmak içindir...!

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
oncelike şunu açığa kavuşturalım.
Kara Kalem Çalışması: adı üstünde bidiğimiz HB, B, 2B türlerinde kurşun kalemle kağıt üzerine yapılan çalışmalardır.

CNM'ın yuklediği resme bakılırsa bu renkli bir resmin PhotoShop yardımı ile kara kalem efektinin verilmiş bir halidir.

bunu belirtmiş olsaydı sanbırım bu yanlış anlama olmaycaktı. güzel bir çalışma yinede.

Ama birde bunu nasıl yaptığınız kısaca anlatırsanız daha iyi bir paylaşım olacaktır.

Ndesign

Üye
Tepki
51
adobe hocama katılıyorum bunu ders olarak verseydiniz daha faydalı olurdu paylaştığınız için tşkler

Yukarı Alt