Kartvizit Çalışması Yaptırılacaktır . .

yildirimx

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Merhabalar;

Arkalı Önlü Kartvizit Çalışması Yaptırılacaktır. Konu Altına veya pm olarak teklif ve referanslarınızı bekliyorum,teşekkürler.

yildirimx

Üye
Tepki
0
Bir kartvizit çalışmasına 300 lira fiyat çekilen bir yeri ilk defa görüyorum :) Hakikaten ilginç tamam serbest piyasada bu kadar da cıvkı cıkarılmaz.

300 liraya millet web sitesi tasarımı yapıyor,kimiside gelmiş 300 lira kartvızıt tasarımı diyor Allah akıl fıkır versın :)

reborn

Üye
Tepki
6
@yildirimx

Kartvizit ve web sitesi arasındaki fark nedir?
İnterneti olmayan birine kartvizit verirsin ordan sana ulaşır. İnterneti olmayan ve hatta internetten anlamayan birine web adresi verirsen o işi unut. 2.cisi kartvizit 300 tl çok diyorsun kartvizitin üstünde ne var logosu var değilmi? Buna biz kurumsal kimlik çalışması diyoruzki bununla alakalı bi araştırma yap bakalım firmalar kaç paraya logolarını yaptırmışlar ve bu logolar satışlarını nasıl etkilemiş. Allah sen ve senin gibilere akıl fikir versin siz önce gidin masaüstü yayıncılık ve tasarım eğitimi alında sonra tartışalım.300 TL az bile denmiş bence. Şahsen ben 1000 TL altında kurumsal kimlik çalışması yapmıyorum.

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Adamlar 20 tl ye kartviziti yapıp baskısını yapıyor o yüzden ben kartvizit yapmıyorum sadece logoya 200 lira alırım oda en azı dır. kolay gelsin.

Tepki
0
@grapiksel

Aynen, 5 tl ye kartvizit tasarımı istedikleri için bende yapmıyorum. Broşür veya afişin yanında ikram olarak yapıyorum sadece :D

Tepki
0
yaw az daha "bence de akıl fikir versin diycektim ":) ama reborn açıklamasını görünce kurumsal kimlik meselesi cıktı ortaya ne yalan söleyim ben de kurumsal kimliği 2500 TL den aşağı yapmıyorum yani 2495 bile olmaz

ilk defa görmeniz normal çünkü araşıtırma yapmıyorsunuz matbaa, baskı ve grafik tasarım konularında yüzeysel de olsa bilgi sahibi değilsiniz siz sanıyorsunuz ki bu işler hemen 2 dakika da olup bitiyor

bu yüzden işveren olarak tam bilgi sahibi olmasanızda kurumsal kimlik, normal kartvizit baskı fiyatları konusunda internette araştırma yapıp da itiraz etseniz ya itiraz etmeye düşünseniz daha akılcı ve mantıklı olur diye düşünüyorum hatta buna benzer bir konunun tartışmasını daha yeni bir logo için yaptık vahh halimize demekten başka bir söz artık aklımdan geçmiyor yani

bir de konuyu kartvizit yaptırcam diye açmışsınız iş kurumsal kimlik boyutlarına varmış bence siz ne istediğinizi bir kez daha düşünün ve konu hakkında araştırma yapın derim, sadece kartvizit olursa haklısınız da iş kurumsal kimlik giibi boyutlara gittim olayın şekli, şemali ve rengi değişiiyor tabi ama hadi gelin bunu da müşteriye anlatın

bu arada doğru ben kartviziti bedava yapıyorum örneğin 3 000 adet broşüre 1000 adet kartvizit bedava şaka yapmıyorum çok ciddiyim

bu arada anlamadğım şey önlü arkalı kartvizit talep etmiişsiniz kurumsal kimilik nerden çıktı

yildirimx

Üye
Tepki
0
Ya arkadaşım siz hangi dünyada yaşıyorsunuz. 1000 TL ye kartvızıt yapacakmış.

Neyse ağzımı bozmak istemiyorum.

Amacım,kendi adıma kartvizit bastırmak,şirket adına birşeyler yaptıracak olsam gelipte buraya bu şekilde bir konu açmam

Yukarı Alt