kurs almadan desen yapma

capcom

Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar ben bu siteye yenı uye oldum aranızda kurs almadan eos 2 de desen yapan varmı ben yapıyorum ama ınce ayrıntılarda takılıyorum mesela parametrelerde

designer79

Üye
Tepki
0
kurs yada destek almadan olurmu hele bide nakış bilgin yoksa çooook zor çok

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
pek çok şey kurs almadan yapılabilir dostum haklısın bende desinatörlük kursuna gitmedim herşeyi kendi kendime öğrendim işe ilk başladıgımda programlar hakkında hiçbir bilgim yoktu azim meselesi

capcom

Üye
Tepki
0
benım nakış bilgim var olmazmı barudan makinasında calışıyorum

sehirlim84

Üye
Tepki
0
zaman alır ama olur sen takıldığın yerleri sorr cevap bulursun be n eos bilmiyorumm acurate hakındaki soruları cevaplarıımm

Tepki
2
program bilmek mesele değil.önemli olan nakışı bilmek...nakışı biliyorsan en kötü ihtimalle programı kurcalaya kurcalaya öğrenirsin..ben eos için kursa gittim ama bugünkü aklım olsa gitmezdim.kursa öğrenmediğim bir çok şeyi nakış piyasasında geçirdiğim yıllar içinde öğrendim..
ve hala öğrenmeye devam ediyorum...pul konusunda eos yetersiz..eos 2 yani ..bunun için accuarte kulalnıyorum ama accurateyi kendim kurcalaya kurcalaya öğrendim..bir takım eksikliklerim var..hatta elim alışmadı ama işimi görecek kadar kullanabiliyorum...

Tepki
0
slm arkadaşlar benimde nakış bilgim var barudanda çalışıyorum bir kaç yıldır.. fakat su accurate i öğrenmek istiyorum yada compuconu fakat programı bulamıyorum bana programı olan varsa acaba verebilirmi herkes ticarete dökmüş programı bu forumda da yokmu hayır işlemek isteyen birisi.. xp de çalışanı bulamadım öğrenmek için bende 98 de çalışan var fakat bilgisayarımın ekran kartı 98 e uymuyor birde 98 kullanmak ii değil die 98 e geçmek taraftarı değilim eğer elinde olupta vermek isteyen olursa acil bekliyorum lütfen.. eğer elinde olmayıpta öğrenmek istiyorum 98 de olsa bana ver dien varsa compucon eos v2 yi verebilirim bedava hiçbir talebim yoktur .. bana xp lazım hangisi olursa olsun öğrenmek istiyorum artık gece calışmakla olmuyor:( .. bana (iletişim adresi vermek yasaktır// admin ) dan ulaşabilirsiniz

Yukarı Alt