Kurumsal Kimlik Çalışmam

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Teşekkürederiz, doğru bir kurumsal kimlik çalışması, umarım diğer üyelerimiz görür ve faydalanırlar...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Tek klimeyle "Harika..!" eğer bunların hepsini siz yaptıysanız ki siz yapmışsınız, gerçekten çok hoş ve güzel çalışmalar, elinize sağlık...

Tepki
100
teşekkürler paylaşımınız için.
bu konunun sabit olması gerek sanırım.
kurumsal çalışmak isteyen arkadaşlar için örnek bir tasarım olurdu.
saygılar. ellerinize emeğinize sağlık.

Tepki
4
o kadar geniş anlatmışsınız ki nerede bitecek diye merak ettim. Emeğinize sağlık kırmızıyı sevmem ama güzel olmuş..

Tepki
4
kurumsal kimlik olarak çok kapsamlı ve örnek teşkil eden bir çalışma olmuş tebrik ederim. Ayrıca bizlerle paylaştığın içinde teşekkürler...

Tepki
4
dostum bişey soracağım
P. 1805 C yazmışsın ve CMYK karşılığını da yazmışsın bu pantonenin CMYK karşılığı tutmuyor sen nasıl buldun ? Sende M 100 Y 100 K 20 , Ben de M 91 Y 100 K 23
açıklığa kavuşturalım mı?

Tepki
3
@suleymankoklu

bulduğumu kim söyledi ki :) evet hklısın tutmuyor ama en yakını buydu onu bıraktım. müşteri isteği doğrultusunda. yorumunuz için teşekkürler.

iyi yakalamışsın ama helal olsun :)

Tepki
3
@eminecik

çok teşekkür ederim Emine hanım. beğenmenize sevindim. Henüz eksiklikleri var ama boş kaldıkca tamamlayıp eklerim. tam bir kurumsal örneği olur en azından arkadaşlara isteyenleri pdf veya cdr sini de gönderebilirim.

iyi günler...

Yukarı Alt