Maaş

şakirm

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Size bir şey sormak istiyorum
deseni bu işyerinde öğrendim 4,5 senedir burdayım ve düzeltme yapıyorum çoğunlukla ama desende yapıyorum tabiki piyasayı bilmiyorum acaba benim maaşım azmı bir ay önce 100 lira zam aldım ve bununla beraber 1,250 oldu siz de dersiniz bu konuya ilginiz için teşekkür.

Kullandığım Proğram ACCURATE 4

accurate

Üye
Tepki
3
bence aldıgın maaş geyet makul cunku asgarı ucretle calısın cok arkadasım var

Tepki
2
bence de makul.
be 5 senelik desenciyim 1.500 maaş alıyorum bütün gün anam ağlıyor desen yapmaktan.günde 20 desen yaptığım oluyor, düzeltmesi zırtı pırtı hariç

kerso

Üye
Tepki
0
iyi 1250 lira
eğer tam gun deilse bi kaç saatlik iş bulabilirsin maaşın 1500ü geçer, yada aksamları evden çalışabilirsin,
ben okul zamanı okuldan cıkısta 2-3 saat bi firmada çalışıyordum(baskı-nakıs) ve 400 lira alıyordum, tek bi yerde çalışınca, 2 saatlik 5 tane yerde çalışmaktan cok daha az para alnıyo, bulsanız(ama zor).

şakirm

Üye
Tepki
0
arkadaşlar yorumlarınız için sağ olun şimdi herkes kendine göre yazmış sağ olsunlar ama birde gercek olan var yanım daki arkadaş benim iki katım kadar alıyor azdiyen arkadaşlar şu an ist 1,500 den aşşagı maaş alan varmı desenci olarak eger az alıyorsa ya acemidir yada ilk işyeridir benim gibi sağ olun

n-Gin

Üye
Tepki
0
6 senelik nakışçıyım , profesyonel eos , accurate , wilcom vs. kullanıcısıyım buralarda 1250 vericekler işimi bırakır desenciliğe başlarım :D ciddiyim

Tepki
9
bende aynı dertten muzdaribim ilk işyeri olunca adamlar sanki seni satınalmış gibi davranıyola.karıncaya binip belini incitmiyolar.bence makina tamirini biraz kapsak daha iyi kazanırız:)makinacıya bin lira hatta daha fazla veripte sigorta yapan yerlerde var.bizim farkımız 250 lira olmamalı.çalıştığım yerde iş getirme dışında herşey benim elimde makinacılar mesai yapsa benle kafa kafaya geliyo anlamıyorum nerde hata yapıyoz

Tepki
0
yakında makinacılarla aynı maaşa çalışacaz fiyatı aslında bizler düşürüyoz.15 günde makinacı olunur ama bi desencinin yetişmesi yıllar alır. zam isteyin arkadaşlar.....:D

Yukarı Alt