Mac mi? Pc mi?

Mac mi? Pc mi?

• Toplam katılım
    195

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Günümüzde sizce en çok tasarım hangi sistem kullanılarak yapılıyor? Yada siz hangisini kullanıyorsunuz?

Tepki
59
tabiki pc ben me kadar da mac desemde maca olan sevgım sadece ewde deplasmanda oynayamıyorum

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bir kere bilgisayar, mac'e göre daha kolay ve daha ucuz. Mac kullanmak da çok kolay değil, bilgisayar kullanmak daha kolay geliyor insanlara ama iş alanlarına göre mac kullananların sayısı da az değil hani...

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
kıyas yapabilmek için iki farklı şeyin karşılaştırılması gerekir.

PC ve MAC mi sorusunu yanıtlayabilmeniz için öncelikle her iki platformuda kullanmış, iki platform arasındaki artı ve eksileri görebilmiş olmamız gerekir. bu güne kadar ben karşılaştığım tüm forumlarda, birebir sohbetlerde nedense insanların takıntılarına veya alışkanlıklarına yenik düştüğünü görmekteyim.

ömründe hayatında mac görmemiş veya sadece uzaktan "bu ne?" "uzay teknolojisi mi?" diye bakan insanlara bu soruyu sorarsanız alacağınız yanıt zaten bellidir.

bunları neden mi yazdım....

ben MAC diyorum çünkü....

her iki platformu da programsal ve donanımsal olarak rahatlıkla kullanabiliyorum. ve her türlü makine ile ilgili sorunlarımı kendim halledebilmekteyim. iş yerinde asla mac'ten vazgeçmem. evimde ise pc kullanıyorum

aradaki fark nedir mi????

birisi auidi diğeri mercedes....
kalın saglıcakla. böyle boş anketlere takılmayın. en iyi hangi polatformda calışıyorsanız onu kullanmaya devam. hem de en verimli şekilde. bilip bilmeden makineleri boşuna yerlere atmayalım.

:p

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
gerçekten en güzel şekilde açıklamışsın sayın Adobe, bizleri en azındna bu konuda aydınlattın, sağol

Tepki
100
sayım adobe mesajlarınızı takip ediyorum.
siz boş konuşmazsınız diye düşünüyorum ama, böyle boş anketlere takılmayın ifadenizi yadırgadım açıkçası.
lakin anketlerin maksat ve sonuçları çok önemlidir.
bu ankette de üyelerimizin ne kullandığını görebilmek ve pc veya mac arasında tercih yapmak isteyenlere bir nevi aydınlatıcı bir döküman sunmaktır.
yani kısaca boş bir anket değildir. olsaydı zaten siz fikir beyan etmezdiniz.:)

Tepki
0
arkadaşlar tabiki amaca göre kullanım diyorum ama Mac grafik hayatının Mercedes 'i virüslerden etkilenmez kolay kolay göçmez format gerektirmez. Yani kısacası iş gücü ve zaman kaybı olmaz.

doghan

Üye
Tepki
1
ben pc kullanıyorum
ama mac'i de çok övüyorlar merak ediyorum

kullanım açısından mac'i bilmediğim için alamıyorumda olurda beceremezsem elimde patlar diye korkuyorum malum neredeyse bir araba parası....

buı konuda tavsiyelerinizi esirgemeyin
yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum caba mac'mi alsam diyorum ara sıra

Yukarı Alt