Mac mi? Pc mi?

Mac mi? Pc mi?

• Toplam katılım
    195
Tepki
1
mac super yaaa pc de gusel ama mac harika kullanimi zor degil bence pc zor format at surekli ama o bi sanat harikasi diye dusunuyorum kusurum varsa hosgorun
saygilarimla

Tepki
62
Ben hem mac hemde pc kullanıcısıyım. Mac te corel hariç öteki grafik programlarını kullanmak çok daha kolay ve zevkli. Macin sistemini hiç formatlamaya gerek duymuyorsunuz. Ama çoğu programı yükleyemiyorsunuz uyumlu olmuyor. İnternet olayı güzel değil (java v.s.)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Mac mi PC mi Sorusu Kişiye göre değişir genelde grafik tasarım deyince Mac akla gelir
benim şahsi fikrim PC dir, çünkü ben Corel Draw Kullanıyorum İnternet'te benim için önemli

occw

Üye
Tepki
0
işin aslı şudur mac atar pc bakar. garafik tasarım deyince akla mac gelir. pc ler sonradan bu piyasaya giriş yaptılar.her ikisini de kullanmakta bir sorun yaşamıyorum ama birini tarihten sil deseler herhalde pc yi silerdim.

Tepki
0
@Emine Şahin

Katılıyorum arkadaşıma. ve şunuda eklemek istiyorum.
Çalışma alanınız Grafik ise tabiki MAC tir. Neden.mi? Format gerektirmez virüs kapmaz, Görselliği çok güzel. Bu yüzden Mac ama ben PC seçtim çünkü Grafikten başka şeylerde yapıyorum o yüzden :)

Tepki
5
Selam,

Yıllardır tartışılan ve herhangi bir sonuca ulaştırılamayan " Mac mi..? Pc mi..? " konusunun yeniden gündeme gelmesi ilginç. Anlaşılan o ki bu sorun önümüzdeki süreçte de gündemde kalmaya devam edecek.

Şimdi sizlere sormak istiyorum..?

- Bir bilgisayarı birlikte çalışılabilir kılan nedir..? Sistem yazılımı mı yoksa donanımı mı..?

Konuya bu bakış açısıyla yaklaşıp ortaya kişisel düşüncelerimizi atarsak sanırım daha anlamlı bir noktaya gelebiliriz diye düşünüyorum.

Buyrun söz sizde...

Saygılar...

Tepki
0
@Orhan Alma

Düşüncene katılmıyorum çünkü pc donanımları daha henüz mac'i yakalayamadı.
en iyi donanım onlarda 32 gb kadar ram desteği. + Macos x in sağlamlığı süper bi sistem.:)

Yukarı Alt