Movie poster for fun 4

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Tüm fontların aynı olması sanki güzelliğini gölgelmiş çalışmanın. Oyuncu isimleri ve üst kısımdaki başlığa farklı bir font deneseniz daha güzel olur görüşündeyim. Elinize sağlık, hoş bir çalışma...

fatihusa

Üye
Tepki
0
@kerim öksüz

solediklerinizi dikkate alicam.tesekkurler yorumunuz icin

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
binalar önde olsaydı çok daha iyi olurdu eline sağlık başarılı

Tepki
74
Oooo, çok güzel bir çalışma.

Filmi seyretmedim, bu yüzden içerik ile bağlantısını sorgulayamıyorum.
Bu yüzden yalnızca gördüklerimle değerlendiriyorum: Çok güzel.

Bu tasarımı NewYork'tan gönderdiğinize göre, fondaki kent muhtemelen NY.
Ama daha küresel ölçekte bilindiği şekliyle düşünerek, NY'un daha belirgin özellikleri olan bir silüeti, örneğin Manhattan... Veya özgürlük anıtı... Yani hemen NY'yi çağrıştıran bir paranoma?

Ayrıca üstteki başlık için büyük bir gökyüzü parçası tutmuşsun.
Akıllıca.
Ama ister istemez, acaba bulutlarda gizli bir imge mi var diye insan arıyor. Belli ki yok böyle birşey. Belki de ben farkedemiyorum. Demek ki, bulutlar biraz ilgiyi dağıtıyor.

Başarılar dileğiyle.
Tuncer ÖZKAN

fatihusa

Üye
Tepki
0
cok tesekkurler yorumunuz icin.aslinda dediginiz gibi belki biraz bulutlari kucultup mesela binalari buyutebilirdim.yadabulutlarin konstrat ayarlaryla oynanabilir.bunlarla bi ara ilgilenicem.bu arada boyle bi film yok yani bu tamamen uydurmadir onu belirtmek isterim.umarim yanlis anlasilmam.tesekkurler

bide kendi yorumuma Tuncer beyin yorumuna paralel bu resim yani binalarin oldugu resim aslinda manhattan resmi yani belkide cocgun arkasinda kaldigi icin tam anlasilamiyo yada binalari biraz dah kucultmek lazim.onuda belirtmekte fayda var tesekkurler

Tepki
74
Hayır, hayır kesinlikle yanlış anlama olamaz. Üstelik bana oldukça da esprili geldi.

Aslında size birşey söyleyeyim:
Benim cehaletimin ortaya çıkmaması açısından, filmin gerçek olmadığını açıkladığınız iyi oldu. Üstelik filmi seyretmediğimi söylediğime de şimdi şükrediyorum..

Belli ki ciddi bir tasarım yeteneğiniz var. Haydi bakalım, biraz da gerçek filmler için yeni tasarımlar yapın.

Mesela, "Casablanca" için eskisini aratmayan muhteşem bir afiş...

Ne demişti o unutulmaz replikte:
"Tekrar çal Sam"

Tekrar çal Sam | Replikler

Tuncer ÖZKAN

fatihusa

Üye
Tepki
0
Estagfurullah cehalet diil sizinkisi sadece farkli bi acidan bakmissiniz olaya okadar.cok tesekkurler yorumunuz icin.ins fakrli calismlarla tekrar gorusmez uzere.

Yukarı Alt