mustang tipografi

Tepki
7
tabiki uygulamayı doğru bi şkilde yapabilmek tecrübeye bağlıdır bu konuda haklısınız... tecrübeli değilim konusuna gelince tabi şuanda hala kendimi bu konuda yetersiz buluyorum ve yaptığım çalışmların beni hala tatmin edememesi beni dahada isteklendiriyor daha iyisini yapmak için...
bu işte en önemli olan şey bu işi gerçekten severek yapmak, eğer zaten benimsemiş durumda iseniz işi gerisi zaten gelecektir...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Aslı Karakaya

Demek sizin için tecrübenin önemi yok... İlginç.. Oysa hayalgücünün yanında işi uygulamaya koyduğunuzda tecrübe gerektiren o kadar konu var ki...

Bu söylediğiniz yeni arkadaşlar için yanlış bir teori, Hayalgücünün yaşı olmaz, fakat tecrübe için aynı şeyi söyleyemeyeceğim..

Saygılarımla

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
cengiz kaçar arkadaşım ayıpladım seni doğrusu... nasıl deneyimin önemi yoktur. yaptığınız çalışmalar ismi lazım değil bir arkadaşın çalışmalarının neredeyse farklı uyarlanmış şekli. birde şimdi deneyimin önemi yok mudiyorsunuz ayıp dorusu kınadım sizi

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sayın Mint;

Elinizde ispatınız yoksa lütfen kimseyi bu şekilde ağır itham etmeyiniz. Kanıtlayacak link yada görsel ekleyiniz.

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@cengiz kaçar

Bunun farkında olmanız sevindirdi beni, yolunuz açık olsun kardeşim.

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Serkan Baysal

Serkan bey durumun sizinle hiç bir alakası yoktur. cengiz arkadaşım eğer mesajımı okursa benim kimi kastettiğimi gayt iyi anlayacktr. eğer o bu şekildebir cevap verseydi sorusuna cvp verirdim fakat burada muhatabım sanırım cengiz kardeşim.

Tepki
7
ben tecrübenin bi önemi yok die bişey söylemedim... ortada bi yalış anlaşılma var sanırım...
sayın mint ne söylemek isteğinizi açıkça söylerseniz bende size bu konuda bi yorum yapabilirim...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Mint

Sn. Mint

Biz bu forumun yöneticileriyiz, forumun düzenini sağlamak ve üyelerin hakkını korumak tam da bizim görevimiz. Üyelerimizin bu şekilde zan altında kalmasını önlemekte bizim görevimiz. Böyle bir iddia ortaya atıldığında kanıtlamanızı istemezsek diğer bütün üyelerin Cengiz Bey in bir taklitçi olduğunu düşünmelerini sağlamış oluruz..

Bu hoş bir durum değil. Sizde yerimizde olsaydınız eminimki bu şekilde düşünürdünüz.

Eğer ortaya attığınız iddiayı kanıtlıyamıyorsanız bir süre sonra mesajlarınızı silmek durumunda kalacağım. Aynı şey sizin başınızada gelebilirdi. O vakitte aynı şekilde davranırdık..

Saygılar.

Tepki
7
tipografi işi benim için bi zevk işi... bu işi maddi anlamda yapmıyorum... tipodaki tazıyla çalışmarıyla örn. aldığım bir isim tabiki var. bunlar yeni çalışmalarım bu konuda kendi tarzımı otutamamış olup çalışmalarımın o kişinin işlerine benzemesi doğaldır aynı kişiden bahsediyosak tabi... ve bu çalışmaları yapmamdaki tek amaç kendi tarzımı yakalayabilmek...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Kadir İnanır

@Arzu ULUIRMAK

Kadir Bey;

Bilgisayar başından ayrılmak zorunda kaldım fakat size gereken cevabı Arzu hanım zaten vermiş. Siz muhatab görseniz görmesenizde bu forumun yöneticisi olan herkes ne yazıkki sizin muhatabınız.

Arzu Hanım verdiğiniz cevap için teşekkür ederim.

Saygılar.

Yukarı Alt