Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

Tepki
15
NAkış Desenlerini Paylaşmak İSteyen Arkadaşlarımız burada Paylaşımlarımızı Yapabilirizz

Konuyu Açıp Bırakmadımm Güzel ŞEyler Paylaşıcam Sizlerle Beklemede Kalın İşinizi KOlaylaştıracak ve Binlerce Desenler Elde Edebileceğiniz İpUçları Vericem Sizlere ;)

Evet Arkadaşlar Uykum Kaçtı Bari Yararlı Bişiler Yapim Dedimm Şimdi Sizlere Göstereceğim Yöntem İle Dilediğimiz Kadar Desenlere Kavuşacağız

Resimde Göstermiş Olduğum Vektör Çizimin Nakış Desenine Çevrilmesi

Nakış Desenlerini Bulmamız Pek Kolay Olmuyor ama Vektör Çizimleri Çok kolaylıkla bulabiliriz bizde Bu vektör cizimlerii Nakışa çevirerek Dilediğimiz Kadar desen elde Edebilicez Tabiyki Corel Drawings x3 yada x4 Programı İle

vektör çizimleri Adobe Illustrator CS3 Programı ile Açıp İstediğimiz Deseni EPS formatında Kayıt ederek Corel Drawings İle Nakış Haline çeviriyoruzz Çok pasit
Formda Vektör Çizimler mevcut ayrıca burada da ekliyorum

RapidShare: Easy Filehosting

http://rapidshare.de/files/32215105/Cicek.rar

Checking ...
Live Links : 0/0

accurate

Üye
Tepki
3
paylasım icin tsk cok guzel nakıs desenlerı cıkacak cızımler mevcut..

Tepki
0
ben de yapıyorum bunu..ama desenleri nakışçıya vererek..malum herşeye yetişemeyiz..paylaşım için teşekkürler

kerso

Üye
Tepki
0
merhaba,
bişey anlayamadım, coreldrawda nakıs desenimi yaptınız? bi daha anlatabilirmisiniz

Tepki
15
@kerso

evet corel drawda çizmiş Oldum deseni nakış desenine çevirdimm mesela hazır desenler olabilir eps Aİ vector çizimler felan corel draw ile nakış haline geliyorr yanlız corel draw deil tabiyki :D bir eklentisi daha var coreldrawings

Yukarı Alt