Nakış makinaları hakkında soru ve sorunlarınız.

Tepki
0
aranızda bende yeniyim yardımlarınız için şimdiden teşekürler ben birtane singer kuantum c 350 aldım elimde bir bilgisayar vardı ve makinaya özel sadece onun için bir bilgisayar daha aldım içindekiler silinmesin diye makinanın cdisi 32 pit istiyormuş bendekiler 64 ortada kaldım programlar ve nakışlar arıyorum bilgisayarım casper nırivana nb 15.6 model a15a acil yardımlarınız için şididen teşekürler....

Tepki
0
selam arkadaşlar..Bırcok arkadas soru sormuş ama cevap alamamış..Benimde sorum olacak eger foruma giripte cevap yazan olursa çok memnun olurum.
Bende hem sitede hem nakışta yeniyim.Amacım askeri peçler(patch) kol rütbeleri ve askeri subay apoletleri yapmak.Ev tipi bilgisayarlı nakış makinaları acaba işimi görürmü?Singer,bernina,pfaff vb..?Bu makinalarda sitede bahsedilen programları kullanarak(accurate vb.) kendi çizimlerimi acaba işleyebilirmiyim.?Ayrıca bırde tek kafa tabir edilen nakış makinaları gördüm.Ancak 14-16 bin lira fiyatları var..Onlar boyumu aşar..Zaten cok adetli yapacak değilim.sırma ip kullanmak ev tipi makinalarda mümkünmüdür?Genellikle apoletlerde sırma çalışmak gerekiyor
Yapmak istediğim örneklerden bazılarını aşağıya ekledim.Katetmem gereken çok yol olduğunu biliyorum.Bana bu konuda fikir verirseniz mutlu olurum

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Zms Makine

keşke iletişim bilginizi vereceğinize, soruyu burada yanıtlasaydınız;
konu kişisellikte kalmamış olurdu, ayrıca bir sonraki dönemde aynı sorunlarla karşılaşacaklar için bir çözüm olurdu...
bir başka açıdan bakacak olursak; bu şekilde iletişim bilgisi vererek yardım amaçlı dahi olsa forum kuralları nezdinde
uygun olmadığını hatırlatmak isterim,
konunun çözüme kavuşacağını umarak, iyi forumlar...

Zms Makine

Üye
Tepki
0
@Murat Vardar

Ben tamamen iyi niyetle reklam olmasın diye bu şekilde yazdım.Ama tabi ki reklamda olsa herkes faydalansın diye şimdi yazıyorum :) Özellikle ev tipi ve yarı sanayi tek kafa çok iğneli ve normal nakış ve dikiş makinelerinde Brother çok iyi sonuçlar veriyor ve gerçekten çok kullanışlı cihazlar zaten japon malı olması herşeyi anlatıyor.Eğer brother dikiş ve nakış makinelerinden temin etmek isteyen olursa ben yardımcı olabilirim.Brother de 10 yıl teknik sorumlu olarak çalıştım.

Yukarı Alt