Önemli Duyuru

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Merhabalar,
Bu gün açıklanması beklenilen "Özkan ATİK Kurumsal Logo yarışması", mevcut firmanın kendi bünyesinde bulunan şubeleri arasında karar aşamasındadır. Karar en geç haftasonu netleşecek şekilde tarafımıza bildirilmiştir.

Yarışmaya katılan arkadaşlara önemle duyurulur.

Tepki
0
hayırlısı bakalım..
bu arada bu tarz yarışmaların en büyük handikapı tasarımların çokluğundan karar verememek olsa gerek..
ki burda bir de şubeler arası mutabakata varma meselesi de varmış.. işleri birhayli zor.. Allah kolaylık versin.

Tepki
100
@saliha öztürk
Bence işler bu şekilde daha kolay olmaz mı Saliha.
Bütün şubelere Çalışmalar gönderilerek ankete açılır. İlk beş ya da üç neyse, dereceye girenler merkezde seçilir. Bu gibi durumlarda herkese söz bıraklılırsa işin içinden çıkılmaz bir hal alır.

Tepki
0
valla dediğin kadar demokratik olur mu bilemiyorum emine..
bazı şubeler naz yapabilir, nazı geçen baskı yapabilir :)

Tepki
2
@saliha öztürk

Kimin kazanacağı varsa o kazancak sonuçta. o seçmiş bu seçmiş fark etmez :) biraz kader-kısmet işi bu.

Tepki
0
@Seyit Ali Başer

yanlış anlaşıldım düzelteyim hemen.. :)

tabiki kimin seçtiği önemli değil.. benim üzerinde durmak istediğim konu seçici kurul üye sayısı arttıkça karara varmak zorlaşıyor.. haliyle vazgeçilebiliyor.. önümüzdeki maçlara bakalım denilebiliyor.. çok bir yarışma kültürüne sahip değilim ve katıldığım ilk yarışma da bu.. ama son bir aydır baktığım birçok yarışma forumlarında akıbetin sonuçsuzluk olduğunu gördüm.. o yüzden çekincelerimi sundum sadece..

Bizim oralarda bir deyim vardır.. "çok ebe çocuk boğar" diye :) bilmem anlatabildim mi?

Yine de elbette hayırlısı olsun.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
belediyelerin logo çalışması işine benzemez umarım. :allalla:

Tepki
2
Sonuç olarak 1 kişi 1. seçilip ödülü teslim edilicek.ödülün verilmemesi gibi bi durum söz konusu değil. Yarışmayı açan taraf tüm sonuçları kabul ederek yarışmayı açar. 100 tane iyi çalışmada çıkabilir. 1 tane de çıkabilir. :)

Yukarı Alt