photoshop adam kaybetme

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Nasıl yaptığınızı da anlatırsanız seviniriz. hem faydası olmuş olur. kolay gelsin.

nob

Üye
Tepki
5
@Hat-Min

@İsmail ÇOBAN

Çalışmanın büyük bir kısmı "Clone Stamp Tool" ile doku taşıma, kopyalama şeklinde yapılmıştır. Dokuları taşıma ve kopyalama yaparken daha gerçekçi ve az hatalı olması için mümkün olduğunca çalışmayı yakınlaştırıp dokuları oluşturdum. Örnek çalışmayı buradan indirebilirsiniz. Çalışmada sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince yanıtlayabilirim

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Elinize sağlık, öğrenmeye çalışan arkadaşlar için hem referans olacaktır, hem de takıldıkları yerleri size soracaklardır.
Bende bir noktaya değinmek istedim, fotoğrafı işlerken (renk ayarları, doku kopyalama, vs..) eğer var sie fotoğraftaki perspektif bozukluğuda düzeltmeyi alışkanlık edinirseniz, tasarımlarınızda daha kusursuz ve hoş bir görünüm elde edersiniz.

Ben sizin çalışmanızda sağdaki fotoğrafta bu düzeltmeyi yaptım, göze daha hoş geliyor değilmi?

nob

Üye
Tepki
5
@Erkal ÇOŞKUN

Genelde dikkat ederim fotoğrafı netten indirip fazla incelemeden işleme koyduğum için gözümden kaçmış. Gerçi bu tür düzeltme yapıncada yaptığınız düzeltmede görüldüğü üzere sol taraftan resmin bir kısmı kırpılıp fire veriliyor

Yukarı Alt