photoshop demek bu demek bence

adobegirl

Üye
Tepki
2
çalışma güzel ben olsam orada akrep kullanmazdım:) sussuzluğu dile getirirdim. teşekkürler.

Tepki
1
Vallahi bende kullanmazdim akrepi cünkü cok cins renkler olusmus ama sadece kızı düsünürsek calısman güzel olmus...

Tepki
100
sonuç olarak çok başarılı bir uygulama değil.
en azından toprak rengini kullanabilseydiniz daha olumlu sonuç alınabilirdi.
akrep konusundada arkadaşlarla hemfikirim. uygunsuz ve çalışmanın havasına ters düşmüş.
photoshop demek bu değil ...

Tepki
59
oncelıkle resimi elestırıyım gorsel acıdan doyurucu degıl cok yuzeysel derın lık yok anlam katmamıs sadece reytıng yapar renk tonları uyumlu degıl
sahtecılık var bu eger sızın calısmanızsa kendınızı bıradaha gelıstırın bence
photoshopu kullanmak desen yapmak degıl aynı zamanda sanat yapmaktır
sanat kendınce tasarımın dısında ınsanın ıcinde olan duyguları yansıtır
her desen sahıbının aynasıdır bunus akın unutma
ıkıncı konuya gelınce photoshop budur demıssın
photoshop hava dır sudur ekmektır cogu kısı ekmegını ondan yer ondan nefes alır onla yatar onla kalkar yanı kısacası photoshop hayattır
photoshopu tek bır resımle sınırlandıramassın demek ıstedıgımı anlamıssındır umarım

saygılar ceddındeden

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
uygulama güzel lakin foto çizimsel akrep resimsel olmus cok sırıtmıs vede orda ne işi var akrepler tehlikelidir iyi çalışmalar

Tepki
1
düsünce güzel ama toprak renginde yapsaydın daha iyi olurdu akrebin biraz opasitesini düsürseydin hani sonucta susuz bir yer orası yesillik alan degil :) kan rengide cok koyu kalmıs emegine sağlık ama çok zor bir calısma degil :) yani photoshop bu degil iyi calısmalar

Yukarı Alt