Rapid den Dosya indirme

Tepki
0
yaw ben düşündüm millete ugraşmaktansa bu rapiden dosya indirmenin bi püs noktasını söylim size şimdi arkadaşlar bu rapidden birden fazla dosya indirmek mumkündegil diyorlar ya yalan
iniyor kardeşim ip aderesin degişmeden istedigin kadar dosya indirirsiniz radyo.com girin sag üste sizi yönlendiren bi link var on tıklayın indirin oki arkadşlar şimdi ben gidem biraz birilerine bulaşam geri gelirim merak etmeyin :))

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@AynadakiBen

Fazla dosya indirenler için faydalı bir yöntem, teşekkürler.

arzumm

Üye
Tepki
1
çok şey mi soruyorum acaba:.)
ya ben yükledim fakat photoshop ta çıkmıor ki? kullanamiorum yani

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@arzumm

Ne yüklediniz, fontmu brushmu? eğer font indirdiyseniz, bilgisayarınızdan Başlat > ayarlar > denetim masasından yazı tiplerini secin indirdiğiniz fontları buraya kopyalayın ve photoshopu yeniden açın yeni attığınız fontları kullanabileceksiniz.

brush eklemek istiyorsanız bilgisayarnızdan C: sürücüsüne tıklayın Program failes > adobe > photoshop cs2 > preset > brushes klasörünü açın ve brushları oraya atın.

Photoshopu açıp:
https://www.grafikerler.org/istedigin-brush-i-nasil-kullanirsin-resimli-anlatim-t628.html

bu adreste tıklayarak resimli anlatımdan bakarak brushun nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

yetkin

Üye
Tepki
0
paylaşım için tş ler ayrıca rapidden dosya çektikten sonra başka bir dosya çekmek için belirli bir süre beklemenizi söleyecektir böle durumlardada modeminizi kapatıp tekrara açtıgınızda tekrar dosya çekmek mümkün olacaktır

berracapan

Üye
Tepki
0
ya ben tüm yöntemlerinizi aynen kullandım ama maalesef fırçaları kullanamadım...işte benim gibilerde var yani...

Yukarı Alt