Rapid den Dosya indirme

accurate

Üye
Tepki
3
Arkadaslar Dosyayı ındırdıgımız Zaman Dosyanın ıcınde Sıteyle Alakasız Kargasık Kurgasık Yazılar Cıkıyor:(

Ndesign

Üye
Tepki
51
Adobe Photoshop ile ilgili sorunları photoshop bölümüne açarsak en kısa zamanda gereken yardım bilgileri verilecektir bu rada rapid le ilgili sorunları tartışalım lütfen ...

PINAR

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben yeni üye oldum bu ders 1 i indiriyorum fakat şifre soruyor acamıyorum

aysgl

Üye
Tepki
2
ya bende diorum noldu bi rapide die bilgilendirme için çok teşekkür ederim arkadaşım

bozukkalem

Üye
Tepki
0
merhabalar, ben iki gün önce mac aldim.daha önceden rapidshare dosyalarimi flashget ile pc ime yükleyebiliyordum ..ama simdi macte hangi programla rapidshare dosyalarimi indirebilecegimi bilemiyorum.? Bu konuda beni bilgilendirebilirseniz cok sevinirim..
ikinci sorumda pc deki eski brush ,sytles vb arsivimi macte de kullanabilir miyim? yoksa mac icin ayrica tekrardan mi yüklemem gerekecek..
simdiden cok tesekkür ediyor cevaplarinizi bekliyorum.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
rapidshare'den normal bi şekildede dosyalarınızı indirebilirsiniz, eğer rapidshare'de hesabınız varsa rapidshare'nin kendi dowland manegeri var onu indirip onunla beraber daha kolay ve hızlı şekilde dowland yapabilirsiniz...

Yukarı Alt