Realistic Spheres - Wallpaper 3D

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Merhaba ;

Not : İsteyen duvar kağıdı olarak kullanabilir :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hoş, ben de Şerife Hanım'ın tam aksine sizde son zamanlarda yüksek düzeyde gerileme görüyorum, sanırım programınıza küstünüz.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Paylaştığınız çalışmalarınıza yazdığım yorumları okuduğunuz halde -ki ben onları anladınız olarak kabul ediyorum- şimdi bu soruyu sormanız gerçekten düşündürücü.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Hakan Dağdeviren

Hakan Bey yaptığım çalışmaları başka platformlarda da paylaşıyorum. Şu ana kadar siz hariç kimseden olumsuz bir tepki almadım. Kusura bakmayın siz çalışmalarda neyi görmek istiyorsunuz ben pek anlayamadım. Ufak hatalar var diyorsunuz fakat şimdi de ' yüksek düzeyde gerileme ' olarak tabir ediyorsunuz. Ben pek anlayamadım. Belki de soruyu sormamın nedeni buydu. Artık düşündürücü mü bilemiyorum. Fakat günden güne ben kendimi geliştiriyorum. Eski çalışmalarımda ortadadır yeni çalışmalarımda. Biraz açıklar mısınız acaba ne alanda gerileme yaptığımı ?

Teşekkür ederim...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Emeğinize sağlık Hasan bey ,

Ben çalışmanızı masa üstüme aldım bile :)

Başarılarınızın devamını dilerim

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
@Hakan Dağdeviren

Hakan Bey Hasan Bey'e söylediğiniz önerileri bilemem ama daha önceden de bunun gibi çalışmalar yapmıştı Hasan Bey , fakat bunun kadar başarılı değildi diye düşünüyorum.
Örneğin önceden yapılmış 3D çalışması:

Ben ilerleme görüyorum.
Bu tabi sizin düşünceniz ama, Bilemiyorum Hakan Bey ben sadece göstermek istedim.

Yukarı Alt