"Şahin Makina" için logo çalışması

Tepki
25

merhaba arkadaşlar makina imalatı yapan bir firma için logo çalışması yaptım sunumunu gerçekleştirdim ve beğenildi sizlerle paylaşmak istedim benim için önemli olan, değerli öneri ve eleştirilerinizi merak ediyorum esirgemeyiniz lütfen... ii çalışmalar diliyorum. bu arada mevcut bir logoları vadı ama firma kurumsal bir firma olma yolundadır bilginize...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Dilek Hanım elinize sağlık. Bence başarılı bir çalışma olmuş. Yazı karakterinizi, logonuzu ve renklerinizi çok beğendim.

Başarılar dilerim.

Tepki
25
@Serkan Baysal

ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim Serkan bey yorumunuz benim için değerlidir... ii çalışmalar dilerim.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Sayın Dilek Hanım,

Güzel bir çalışma ellerinize sağlık ama ÇORUM kelimesi yazının üstünde sırıtmış gibi biraz farklı bir fontla veya benim aklıma gelmiyor başka bir yerde koysaydınız dahamı iyi olurdu acaba böylede güzelde yinede siz bilirsinizde

Tepki
25
@Mehmet KIYMIK

değerli yorumunuz için teşekkür ederim Mehmet bey Çorum ibaresini kesin kullanmam gerekliydi ve en uygun orası oldu emin olun ama dediğiniz gibi farklı bir fontda kullanılabilir ancak şunu düşündüm şahin makina yazı fontu gayet şık Çorum kelimesini de daha düz yazmam gerekirdi o nedenle arial kullandım değiştirilebilir tabi dikkate alıcam önerinizi tekrar teşekkürler...

Tepki
100
elinize sağlık.
benimde çorom yazısına takıldı gözüm.
biraz daha küçültüp "h" harfine indirebilirdiniz.
"h" ninde uzantısı biraz yukarı kaldırılması gerekirdi tabii...

Tepki
100
elinize sağlık.
benimde çorum yazısına takıldı gözüm.
biraz daha küçültüp "h" harfinin arkasına indirebilirdiniz.
"h" ninde uzantısı biraz yukarı kaldırılması gerekirdi tabii...

Tepki
25

burada biraz küçülttüm çorum yazısını ve harf aralarını açtım...

Emine hanım burada sizin önerinizi dinleyerek bir düzenleme yaptım bilginize "h" ve "k" harfinin kuyruklarını uzattım noktalarıda onlara göre hizaladım... Ayrıca Emine hanım yorum ve öneriniz için teşekkür ederim...

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Dilek hanım,
Bir başkasının işine karışmayı hiç ama hiç istemem fakat size yardımcı olabilmek için şu çalışmayı göstemek istedim böyle yaptığınızda daha bir güzel olacağını sanıyorum umarım beni yanlış anlamassınız.
Not : i ve k harfleride h harfi ile aynı aynı boyuta alın ben sadece göstermek istediğim yeri gösterdim saygılarımla.

Tepki
25
mehmet bey iki resim yüklemişsiniz galiba ama ikincisini göremedim yüklemede sorun var galiba ayrıca işime karışmak değil ben öneride bulunduğunuzu düşünüyorum kendinizi kötü hissetmeyiniz bu durumda teşekkür ederim...

Yukarı Alt