Şampiyon Fenerbahçe :))

Durum
Konu kapatılmıştır.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Evet arkadaşlar 2010 -2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçe olmuştur, tüm fenerbahçelileri
(ve kendimi :))) ) tebrik ediyorum

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Koyu bir galatasaraylı olmama rağmen dün kutlamaların göbeğindeydim. 2 Saat boyunca trafikte konvoyda bekledim, evime gidemedim :) En ezeli rakibimiz de olsa tebrik ederim Fenerbahçeyi.

Tepki
100
Hakkımızı yediler. Elimizden göz göre göre yine şampiyonluğumuzu çaldılar. Fener şampiyon olmadı yaptılar... Kutlayamayacağım, üzgünüm...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Emine Şahin

Emine hanım siz şampiyon olsaydınız ben kutlardım... 9 puan fark vardı kaybettiniz,
lider olduğunuz liderliğide bize kaptırdınız hakkınız 2. oldu seneye daha dikkatli olursunuz artık :D

By_ShaDoW2

Üye
Tepki
0
Memleketimden kutlama özeti;
kutlamalar süperdi... adıyaman'da ilk kez böyle bir kutlama oldu... 'mecburiyet caddesi' diye tabir edilen Gölbaşı caddesi trafiğe kapandı... araç motorları yandı... bi GS'lı taraftar kendini bizimkilerin elinden zor kurtardı...FB şampiyonluğu hepimize 'mübarek' olsun... :))

fatihusa

Üye
Tepki
0
Fenerbahce buyuklugu yine kendini gosterdi.fenerbahce ve deigerleri diyorum sadece.hayirli olsun camiamiza

Tepki
100
@Sedat Gül
Öncelikle teşekkür ederim. Şampiyon olasaydık eminim taraflı tarafsız herkes kutlardı ama bu durumdaki şampiyonluğunuzu değil normal şartlarda bile şampiyonluğunuzu kutlayamam. Ne yalan söyleyeyim içindeki FENER DÜŞMANLIĞI buna müsade etmez. :D

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Emine Şahin

emine hanım siz bir 27 yıl daha bekleyin o zaman :D

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt