Serigrafi baskıda tram

mgrafik34

Üye
Tepki
0
serigraf baskıda önemli olan tramın kalıba çekilebilmesi ve sağlıklı olarak fazla adette basılabilmesidir, uzun süredir serigraf baskı atölyesine sahibim ve her türlü malzeme üzerine hertürlü çok renkli iş için film hazırladım en iyi sonucu 24 lük tramda aldım,
ama için işin boyutu - baskı sayısı - kalıp çekilecek ışıklı masa gibi faktörlerde önemlidir...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bu serigrafi ile ilgili okulda seminer verdiler bugün, sadece bu konu hakkında değil Matbaacılık alanı altındaki herşeyi anlattılar...! Serigrafi bana çok ilginç geldi, eğer matbaacılık okursam, serigrafiyi seçerim gibi gelior şu anki düşüncelerimle:)

seymenkg

Üye
Tepki
0
merabalar benimde bir sorum olacaktı,
serigrafi baskı ile empirme baskı arasındaki fark nedir?

Tepki
0
arkadaslar bu sitede yeniyim desinatörlüğü öğrenmek istiyorum fakat bazıları yasın gecmıs dıye dalga geciyorlar ben desinatörlüğü internet sitelerinden adım adım öğreten bi site arıyorum bilgi veren olursa cok sevinirim emprime baskı desinatörlüğü

isteyen msn den ulasanılır :...................

Tepki
3
Bu konu çok karşılaştığım bir konu, tampon ve serigraf baskıda müşteri bazen logosunun orjinal olmasını isteyebiliyor.Sergraf için kalın tram dediğimiz tramı uyguluyoruz ipeklerin algılaması için , tampon baskıda ise tam tersi ince yoğunlaşmış tram uyguluyoruz.Photshop'ta tarm uygulamalarım oldu kalın tram için fakat en iyi sonucu filmlerimizi aldığımız ajans ile paslaşarak aldık.Serigrafta kalın trama örnek olsun diye yaptığım bir çalışmayı ekliyorum.

Yukarı Alt