Sevim Çamaşırları Maskot -2 / Erkan Nehir

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Fairytale

Çok teşekkürler iltifatınız için. :)

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@Erkan_Nehir

kıskanmadım desem yalan olur :) benimkilerde yorum bile yok sayılır :)

Biraz geç oldu yorumlamak ama harika bir iş çıkarmışsın tebrik ederim, senin veya izden'nin kazanması süpriz olmayacak benim açımdan

başarılar

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
bu yarışmanın en güzel çalışması tebrikler erkan nehir !

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Super olmus gercekten harıka kazanırmısın bılemem kısmettır, ama bellı olan bısey var sen gercekten cok basarılı bır ıs cıkarmıssın ellerıne ve emegıne saglık.yurekten 1 . olmanı dılerım (bende katıldım ama :))

Tepki
5
Tasarımlarımızda bunlar kesinlikle olmalı:
Yapılacak maskot tasarımının kesinlikle elit olmasını istemekteyiz. Her türlü promosyon ürününde, açık hava reklamlarında rahatlıkla kullanılabilmeli, herhangi bir üretim sürecinde sıkıntı yaşatmamalı, üretilebilmeli, özgün olmalı ve çok zekice tasarlanmış olmalıdır.

Örnek : Victoria Secret, Hello kitty gibi sevimli, akılda kalıcı, dikkat çekici olmalıdır.
............
Ayrıca firma sadece maskot tasarımı isteğini bold karakter kullanarak özelliklede belirtmiş.
Bu aişamadan sonra yapılacak bütün çalışmların sevimli bir maskot konsepti üzerinde geçmesi gerekirken logo ağırlıklı çalışmalarla dolmuş bir çok kişinin eseri...Sizinkide öyle malesef.
Sevimli bir maskot istiyorlar, 's harflerinin kullanıldığı bir logo' dan ziyade...l.Çalışmanız güzel beğendim, baktırıyor kendine.İyi çalışmalar.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Talan Özgür Çalışkan

Örnek olarak sunulan "köpek" figürünü gördünüz mü acaba?
Çok teşekkürler....

Armadelo

Üye
Tepki
0
Bence bütün arkadaslar güzel is cikarmis, seninkisi de bunlarin icinde. Hatta seninkisi en iyiler arasinda. Cogu arkadaslarimiz konsept de bir hata yapiyor. Ic Camasirlari Erkek, Bayan ve Cocuklar icin düsünülmüs, ben böyle anladim. Yapilmis olan sevimli maskotlari bence bir erkek giyermi bilemiyorum....benim düsüncem böyle!

Herkeze basarilar..

Tepki
0
bence bakış açımızın farklılığı yarışmanın uzatılmasına sebep oldu marka baskı olarak kullanılacak bir maskot arıyor ve hello kitty gibi bir çalışma istiyor erkekte kullanılması şart olmasa gerek logo tasarımı olarak çok şık ve ağır çalışmanız ama bence sevimli bir şeyler çalışabilirsiniz .başarılı olacağını düşünüyorum

Yukarı Alt