şimdi çizdiğim bir resim :)

Tepki
1

fazla özenmedim bu arada tarayıcıda sanırım bir sorun var yarım taradı :) birazda acele oldu :) yorumlarınızı benden esirgemezseniz sevinirim

Tepki
100
senin çizimlerini bildiğim için bu çalışmana bir şey söyleyemem arkadaşım.
kısaca bunu sen çizmiş olamazsın, acelede olsa ... :)

Tepki
1
@eminecik
okadarmı kötü olmuş :) aslında acelede olsa fena değil gibi görünmüştü bana :D acı ama gerçek ben çizdim tsk ederim

accurate

Üye
Tepki
3
cızgılerın cok sert onun dısında cızılen resımde ıkı goz arasında uyumsuzluk var tabı acele yaptıgın ıcın daha ıyısını yapabılırdın dıye dusunuyorum... ellerıne emegıne saglık

Tepki
1
evet çizgilerim çok sert olmuş aslında söyle bakınca bunu benmi çizdim diyorum :) gözler arasınaki uyumsuzluktan kastın nedir ne kadar acele edersem edeyim göz çizimlerime güvenirim

hayalin haklısın gölgelendirme yapmalıydım o zaman daha iyi görünebilirdi on dakkada çizdim tabi bu bir savunma degil kesinlikle size katılıyorum çok daha iyi olabilirdi

bos vaktimde aynı resmi tekrar çizcem :)

Tepki
4
niye bu kadar acele ettin anlamadım :) ama arkadaşlara katılıyorum. bembeyaz bir yüz olmuş. hasta mı bu kız?
emeğine sağlık yine de

Tepki
1
bende bilmiyorum niye bu kadar acele ettim :D bu resimdeki sahış benim yani üç sene önce çekilmiş olduğum bir vesikalık bu kadar çirkin degilim :p zaten o zamanlar böle hanım hanımcıktım :)
tsk ederim yorumun için

accurate

Üye
Tepki
3
goz bebeklerı sagla sol farklı gorunuyor bırı bıraz daha yuvarlatılmıs dıgerı ıse bıraz uzamıs gıbı :) ama 10dakıka ıcınde ben bıle bundan daha ıyısını cızemezdım

aslimm

Üye
Tepki
0
gözbeebeklerınde sorn wr bncede:) ama güzel çalışma yinede..bu arada evt hanm hanımck bi kızmşsn grçektn:)) ellerine sağlık...

Yukarı Alt