Sorum Olacaktı

türk emre

Üye
Tepki
0
Arkdaşlar Wordpresslii Bir Sitem Var Fakat Sitemde Title Etiketi logunun Üstüne Geliyor Birde

Title Etiktinde hiç bir şey yazmadığım haldı > bu Tarza Benzer bir İşaret var onu nasıl düzeltebilirim

Sitem: www.torrent-turkey.com

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Sitenizi incelediğimde logonun üzerine gelen herhangi bir açıklama göremedim. Seo için kullandığınız eklentileri yazar mısınız ? Wp Panel bilgilerini özel mesaj ile gönderirseniz sitenizi inceleyebilirim.

Forum Kuralları: Tüm kelimelerin baş harflerini büyük harflerle yazmak yazı okunabilirliğini zorlaştırıyor, forum içerisinde yazı yazarken dikkatli olmaya gayret edelim...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Açıkçası bende logonun üzerinde herhangi bir açıklama göremedim acaba favicon kısmındaki >> işaretinden mi bahsediyorsunuz ?

türk emre

Üye
Tepki
0
@kenas

Evet Facivon kısmındaki yerden oraya panelden title ekleyince yanina title yazıyor ama aynı zamanda logo üstünede tittleyi koyuyor.bende o yüzden title kullanmıyorum

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Wp de hazır tema kullanıyorsan bazı temalar favicon desteklemiyor kodlara müdahale etmek gerekir bunun için.. Benim de kodlara müdahale etmek için yeterli bilgim olmadığından hazır temalar kullanıyorum ... :(

Yukarı Alt