Sunlife Resort Hotel Logo

lanetli_86

Üye
Tepki
0
1.logo

2.logo

3.logo

Uygulamaları Daha sonra ekleyeceğim Tüm katılımcılara başarılar...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
çalışmalarıma yaptığınız yorum için teşekkür ederim aynıları sizin için de geçerli gerçekten güzel çalışmalar çıkarmışsınız başarılar

Tepki
100
ikinci çalışmanız daha olumlu gibi duruyor.
konuyla biraz daha alakalı... yalnız biraz daha üzerinde durmalısınız.
bir müddet bu çalışmaya zaman ayırmayın (vakitiniz buna müsaitse)
aradan zaman geçtikten sonra bu çalışmaya alıcı gözle tekrar bakın. hatta ekrandan iki yada üç metre kadar uzaktan tekrar tekrar bakın.
eksikleri daha iyi gözlemleyeceksiniz.
bir küçük hatırlatma daha yapayım. kesinlikle spot renkler ve spot renklere yakın çalışın...
saygılar....

e-m-r-e

Üye
Tepki
0
arkadaşlar bunlara tasarım diyorsanız birde tasarlatasarlat.com daki ödüllü yarışmaların tasarımlarına bakmanızı öneririm.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@e-m-r-e

Evet biz bunlara tasarım diyoruz.

Ayrıca vermiş olduğunuz siteye üye olmak istemiyorum ve kimsenin üye olmasını desteklemiyorum.

Neden mi ?

Bir Logo emektir. Yıllar süren bir emeğin meyvesidir. Ve piyasa değeri yaklaşık 700 ile 3000 TL arasında değişir.

Hele ki bu bir yarışma ise fiyatlar 5000 TL'ye kadar çıkabilir. Bu işi bedavaya yapan kopyacılar yüzünden fiyat 200 - 250 TL'ye düştü. Fakat biz tüm grafikerler olarak buna karşıyız karşı da olacağız !

Lütfen size diğer tasarım yarışma sitelerini takip etmenizi öneriyorum ve bu mesleğe saygı duymaya davet ediyorum.

Hasan YILDIZ.

Tepki
3
Hasan bey tebrik ederim. Güzel bir konuya değinmişsiniz ve güzel açıklamada bulunmuşsunuz. Bence bu tarz küçümsemelerde bulunmamalı kimse. Ayrıca başkasının yaptıklarıyla övünmek bence yanlış birşey. e-m-r-e isimli kullanıcının kendi çalışmaları varsa onlarıda inceleyebiliriz.

iyi forumlar.

Yukarı Alt