Tram,İpek ve Baskı aralık birimleri

Erdal Kaya

Üye
Tepki
0
arkdaşlar, bir adet ahtapot baskı makinası olan bir emprime firmasında benden kaç adet renk istenir.Buna kesin bir cevap verebilmek için baskı adedinin bilinmesi gerekir ama ortalama bir rakam verebilirmisiniz.Veya altı renkli bir makinada iki veya üç desen birden aynı anda basılabilirmi.Ve kalıpların sökülüp takılma süreleri, boyaların kalıba konulma ve kalıptan çıkarılması ne nkadr zaman alır.Bu konularda bana bilgi veren olursa sevinirim.

Erdal Kaya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar revize edilmiş tram, tram aralık sapması ve yüksek aralık tram hakkında bilgi verirmisiniz(Bunlar ne anlama geliyor).

jandemir

Üye
Tepki
0
erkan kaya arkadasim uzun zaman olmus ama sana cevap verilmemis ben yardimci olmaya calisayim sen den mecbur baski makinasinin kafasi kadar renk max isterler arti hic gormedim bir makinada iki ish calishirsin oyle bisey imkansiz degil ama yapilmaz bide revize edilmiş tram, tram aralık sapması ve yüksek aralık tram hakkında bilgi ben veremiyecem okada bilmiyorum benimki horaz isi ben bilmem basarim :)

bide ekleyim makinadan desen cikarmadan ben renk olarak aciktan koyuya giderim kalip temiz lemem yani once beyaz kumasa diyelim sari sonra kirmizi sonra siyah gibi tabi kaliptaki boyayi alirim :) kalibi cikarmak oda yetenege ve kalibi oturtmaya bali oranda degisir

Erdal Kaya

Üye
Tepki
0
arkadaşlar, ben rezervler hakkında bilgi almak istiyorum.Rezerv ne demek neye göre desenin rezrvleri yapılır.Ve de revize edilmiş tram ne demek.

Tepki
0
SELAM.Nofear gerçekten açıklaman çok hoşuma gitti çok güzel düşüncelere sahipsin açıklamaların kişiliğinin'de iş tecrübeni'ninde ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor saygılar

Tepki
0
baskı makinasında belli olan bu tramı nasıl düşürebilirim ve nereden kullandığım program cs4
şimdiden teşekkürler.

Yukarı Alt