uygulamalar

sarp230

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim greenEyes

Tepki
2
sağ üstteki yeşil alandaki geçişlerinde iplikler kalmış.o kısımı kontürle yürürsen makina daha çabuk ve verimli çalışır..KANİ yazısında da geçiş hataları var.
Ama resim ve ayrıntılar açısından güzel bir çalışma..Çekme paylarını ve bindirme hesaplarını yaptıysan sorun yok çok fazla.Ama Resimden yorum yapmak bizim işte zordur.Grafikerlikten farkı budur zaten.bizim için ne yapıldığı değil nasıl yapıldığı önemlidir.
Nasıl yapıldığını da ancak refli gönderirsen anlayabiliriz, yorum yapabiliriz.
Emeğine sağlık.
saygılar

sarp230

Üye
Tepki
0
bu çekme payı deseni daha büyük mü çıkartıyor yoksa desen içinde aralık filan mı uyguluyor ?? bindirmelerim ii yanlız bazı yerler sık bazı yerler seyrek o yüzden büzmeler olmuştu düzelttim değerlendirmeler için teşekkür ederim

Tepki
2
desenin kumaşa işlendiğinde kumaşın ne kadar çekeceğidir çekme payı.
Çekme payını artı yönde verirsen desen büyür eksi yönde verirsen desen küçülür.
Ben çekme payını desene değil uygun olan çekebilecek yerlere veririm.desenin komple büyümesi işimize yaramaz.
Saygıalr

Tepki
2
bilginiz olsun diye söylüyorum ben özel bir firmada kot imalatı yapmaktayım firma bünyesinde 4 adet nasış makinesi bulunmakta ve bende desenlerini yapmaktayım
Arkadaşım neden buraya yazmıyorsun ne yazmak istediğini.neden modların mailine atıyorsun anlayamadım.
Bir desen gönderdin fikrimi açık açık buraya yazdım sende cevabını buraya yazarsan herkes için iyi olur.burası herkese açık bir forum.Eleştiriye açık olmak lazım.Kızmaca yok lütfen
Saygılar

sarp230

Üye
Tepki
0
bu sinir ne yaw ben sinirlenmiorum siz sinirlniyorsunuz ilk defa forum kullanıyorum ilginç bu kadar tepki verecek ne yaptım anlamış değilim soryyy

Tepki
2
Sinirlenmiyorum arkadaşım ama belirtmek istediğini anlayamadım.
Burada paylaşım ve bilgi alışverişi için bulunuyoruz.Kimsenin kimseye br üstünlüğü söz konusu değil.
Yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yukarı Alt