uygulamalar

sarp230

Üye
Tepki
0
tamam bende ben yada siz üstünsünüz die birşey söylemedim ben durumu arz ettim takıldığım konular olduğunu belirttim yoksa bu form sitesine kimsenin birşey dediği yok burda özel birşeyler arayanda yok genede bir kabahat işlediysen soryyy

Tepki
2
takıldığınız konulara bu sitede cevap bualacağınızdan emin olabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken FORUMA yazmak.
Kolay gelsin
Saygılar.

sarp230

Üye
Tepki
0
10 farklı sargı dalları var bu dalları birleştiriyoruz fakat aralarında atlamalar var var bu atlamaları kaldırabiliyormuyuz yokse sargı dallarını tekrar yapmammız mı gerekiyor şimdiden teşekkürler

Tepki
2
10 rakamı fazla gelmiş yakın sandığı yerlerden geçiş yapmıştır bunun için ya geçişlerdeki yerleri biraz çekiştir olmazsa birleşim sayısını azalt.yada manuel yap

Saygılar.

sarp230

Üye
Tepki
0
sabahtan beri uğraşıyorum valla çekiştir derken nasıl yani saygılar

Tepki
2
kordinatlarını düzenlemeye girdiğinde atlamaya yakın yerleri birleştirmeye çalış.ama en kesin çözüm o bölümü elle yapman.10 rakamı dal için fazla gelmiş.otomatik dallar kullandığında bunun sayısını az tutman verimli olmanı sağlar.ben fazla dal kullanman genelde kontürlerle yürür sargıların geçişlerini kendim ayarlarım

U

User

Misafir
@GreenEyes
bu tür çalışmaları coreldraw da bitmiş halinide yapabilirsiniz arkadaslar. müşteriye göstermek amaçlı yada baskıda aynı bu sekilde gözükmek sartıyla.
asagıdaki linkte verdiğim eklenti coreldraw ın özel efektidir. hasır desninden tutunda aklınıza gelen tüm tekstil sektöründe kullanacagınız efektler mevcuttur içinde.
http://www.corel.com/servlet/Satellite/us/en/Product/1150981051929

sarp230

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim mehmet yanlız bu nakış deseni crel draw programı indirim fakat key bulamadım yardımcı olurmusunuz

Yukarı Alt