Vsakademi.com Online Video Tasarım Eğitimi Platformu

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Vsakademi.com akademisyen ve sektör uzmanı iki tasarımcı aynı zamanda eğitmenin öncülüğünde kurulan online video tabanlı tasarım eğitimi platformudur.

Vsakademi.com eğitimlerine1 yıllık ücretli üyelik açılışa özel fiyatı 175 TL’dir. Kullanıcı istediği zaman ve yerde sınırsız olarak eğitimleri izleyip uygulayabilir. Grafikerler.org üyelerine özel Vsakademi.com eğitimlerinin 1 yıllık ücretli üyeliği 99 TL’dir.

Vsmagazin.com online dergiyi tanıyanlar olduğuna eminim. Vs Magazin kurucuları Özge Mardi Bayar ve Kadir Bayar’ın girişimi olan Vsakademi.com 2012 Eylül ayında yayına girmesine rağmen online eğitim siteleri arasında yer edinmeyi başarmış durumda.

Üç farklı eğitim kategorisinde yayına başlayan Vsakademi.com, 6 aylık bir dönem içerisinde 14 farklı tasarım disiplinine ait kategori ile eğitim online video eğitim vermeyi planlıyor. Her eğitim kategorisi kendi içinde TEORİK, PROGRAM ve UYGULAMA eğitimlerinin olduğu alt başlıklara sahip. Bu sayede bir kullanıcı örneğin bir karakter tasarımını karakalem çiziminden başalayarak, vektör illüstrasyone dönüştürülmesine ve hatta aynı karakterin animasyonuna kadar detaylı bir eğitimden geçmiş olacak. Bu sayede kullanıcı temel tasarım eğitimiyle başlayıp farklı mecralarda tasarımlar üretebilecek bir seviyeye ulaşacak.

Yüksek çözünürlükte sunulan online video eğitimler 3G veya Wifi bağlantısıyla akıllı telefonlar ve tabletler gibi tüm mobil cihalardan izlenebiliyor. Eğitimler temel, orta ve ileri düzey olmak üzere 3 farklı seviyede hazırlanmış. Kullanıcı teorik, program ve uygulama eğitimlerinde kullanılan örnek dosyalar ve yardımcı belgeler gibi eğitim materyallerini indirebilir.

Vsakademi.com kullanıcılarına ve site ziyaretçilerinin Vsakademi TV aracılığıyla sektör profesyonelleri ve akademisyenlerle yapılan röportajlar, ücretsiz eğitim videoları sunuyor. Ayrıca ünlü Türk Tasarımcılarının hayatını anlatan belgesellerde Vsakademi TV’de yer alıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen üyelerimiz konu altından veya bana özel mesaj göndererek indirim kodunu alabilir.

Bu kampanya 250 kişi ile sınırlı olup 24 Ekim'de bitecektir.

http://www.vsakademi.com/

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@ondersahiner

Size özel indirim kodunu özel mesaj ile göndedim.
Hayırlı olsun.

brkbr

Üye
Tepki
0
Merhaba bende indirim kodundan yararlanmak istiyorum teşekkürler şimdiden

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@brkbr

Size özel indirim kodunu özel mesaj ile göndedim.
Hayırlı olsun.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@islamşah

@vena

İndirim kodu özel mesaj ile gönderildi.

Hayırlı olsun.

Yukarı Alt