yardım yeni photoshop öğreniyorum!!

Tepki
0
mrb arkadaşlar ben yeniyim forumda da photoshopta da plug in i photoshopta nasıl kullanabilirim yardım edermisiniz?:confused::(

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
yüklemek istediğiniz plug in dosyasının eğer setup (install) ı varsa kurarak ya da kendisini (8bf) dosyasını photoshop un kurulmuş olduğu yerde Plug-ins klasörüne koymanız yeterlidir.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
İndir diğinizin plugini Bilgisayarınızdan >> C:\Program files\Adobe\Adobe Photoshop Cs2\Plug-ins << klasörüne atın..

Photoshopu açtıktan sonra filter menüsünü açın, eklediğiniz plug-ini göreceksiniz. bunu resimlerinizin üzerinde uygulayabilirsiniz.

Ndesign

Üye
Tepki
51
adobe hocamın dediği gibi plug in leri yükladikten sonra filter den kullanabilirsiniz...

xbirey

Üye
Tepki
0
lütfen banada yardım resmi açıyorum ama üzeri kare kare nasıl yokederim

t-ozturk

Üye
Tepki
0
@xbirey
eğer seni doğru anlamışsam grid açık kare kare dediğine göre ... view dan show u tıkla orada grid i göreceksin eğer açık olan oysa yanında çentik vardır birkere tıkla ve çentiği kaldır hepsi bu

Tepki
0
ya şey bir de action nasıl kullanılır o kunuları hiç bilmiyorum en gin bilgilerinize sığınıyorum grafikerlerim benim inş. bende geleceğin grafikeri (!) xD olurum :)

Yukarı Alt