Süleyman Köklü

Duvar Haber kaynağı Gönderiler Hakkında

• Merhaba Süleyman Bey
    photoshop bilgim sıfır denecek kadar az... bulunduğum yerdeki 1 fotoğrafçı da sadece fotoğraf çekmekle ilgileniyor. ancak amatör olarak sivilce mivilceleri yok ediyor vesikalıklar düzgün çıksın diye...

neticede ihtiyacım olacak yardımı yapamaz durumda...

sizden bir yardım istesem yardımcı olur musunuz?
    elimde 80 de çekilmiş renkli bir erkek resmi ile 90 larda çekilmiş renkli bir bayan resmi var. ikisini birleştirmek istiyorum. erkek resmi tek bi tane... vefat ettiğinden dolayı da ikinci bir tanesi yok...

ben bu iki resmi sanki beraber çekilmişler gibi yapmak istiyorum... yardımcı olursanız sevinirim...
    tesekkurler....

mail adresim cyln32@yahoo.com
    Doğum gününüz kutlu olsun Süleyman Bey.. Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı uzun ömürler dilerim.

:)
    Slm. abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta Qarkta yapmışsın böyle profösyönel çalıştığına göre mizampaj için basit diorlar onu hayli hayli yaparsın bana öğretirmisin ne olur ya kimse öğretmiyor bana qarkı mac g4 kullanıyorum quarkxpress var bende onda kitap mizampajı yapmak istiyorum abi saol şimdiden işallah yardımcı olursun kib by by
    slm abi ben Quarkta mizampaj yapmayı öğrenmek istiyorum senin dergi çalışmana baktım yedi kıta Qarkta yapmışsın böyle profösyönel çalıştığına göre mizampaj için basit diorlar onu hayli hayli yaparsın bana öğretirmisin ne olur ya kimse öğretmiyor bana qarkı mac g4 kullanıyorum quarkxpress var bende onda kitap mizampajı yapmak istiyorum abi saol şimdiden işallah yardımcı olursun kib by by
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt