Kerim ÖKSÜZ

Duvar Haber kaynağı Gönderiler Albüm galerisi Albümler Hakkında

• Kerim Bey yeni yılda sağlık,mutluluk ve başarılarınızın devamını temenni ederim.

Saygılarımla

Günay YUNUS
    Merhaba. Mümkünse o konunun silinmesini istiyorum çünkü istediğim verimi alamadım. Aynı konunun yenisini açıp hatalarımı gösteren birilerini beklemek istiyorum.
    kerim bey simdi master çalışma cdsinin içerğinde neler bulunmalıdır tam olarak yardımmcı olur musunuz? teşekkürler
    Merhaba Kerim bey;ben şuan da grafik eğitimi alıyorum ve proje ödevi olarak logo ve kurumsal kimlik hazırlamamızı istediler.Kurumsal kimlikte bir sıkıntı yok o hazır ama logo kısmında takıldım.Logoyu firma ismine sarmaşık dolanmış olarak hazırlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi çalışmalar.
    Çok Önemli

Merhaba Format atarken bilgisyarımda kurulu olan IIS 4.0 gitti,D ye atmayı unutmuşum.Şimdi indirmeyi deniyorum Microsoftun sitesinde sorun var tüm indirme linkleri microsofta yönlendirildiği ve direkt yükleme adresi olmadığı için elde edemedim.Rica etsem herhang bir upload sitesine yükleyip linkini paylaşabilirmisiniz.Teşekkür ederim
    kerim bey web tasarım ile ilgili grafik çalışmalarımızı tam olarak nereye yükleyeceğiz yardımcı olur musunuz?
    s.a öncelikle çalışmalarınız güzel olmuş başarılar dilerim.
    benim site için bi logo yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz _? dieforme_07@hotmail.com
    slm grafikerlik hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olusanız sevinirim
    istnbl_87gonul@hotmail.com mail adresim
    mrb.kutu çalışmam için koyacak yeri bulamadım Kapak & Dergi & Broşür & Mönü kısmına açtım sorun olur mu?
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt