Tuncer Özkan

Duvar Haber kaynağı Gönderiler Albüm galerisi Albümler Hakkında

• Hocam iyi günler nasılsınız?
    Geçenlerde taşırma payı hakkında bana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı anlattığınız üzere 3mm taşırma payını verdim sorunum çözüldü fakat 5mm pay verecek olsak dediğiniz 2. yöntemi kullanarak offset path ten miter limitini 3mm için 7 yaptık 5mm için kaç yapacağız bu miter limiti neye göre belirleniyor. Size tekrardan teşekkür ediyorum.
    Merhaba hocam nasılsınız? Öncelikle ben Eren Yılmaz. Hemen konuya girmek istiyorum müsadenizle. Kardeşim lise son sınıf öğrencisi. Bölüm olarak resme el becerisi ve yeteneği olduğu için Grafik bölümü düşünüyor. Fakat araştırdığımız zaman karşımıza Meslek Yüksek Okullarına bağlı bir grafik bölümü ve Güzel Sanatlar fakültesine bağlı başka bir grafik bölümü çıkıyor. Bu iki grafik bölümünün farkı nedir hocam?
    Tuncer Bey ilginize çok teşekkür ederim sizin gibi bir dostum olduğu için mutluyum.
    yalnız ben corel designer 12 kullanıyorum benim text'e bulunmuyor bu konuda
    yapabileceğim birşey varmı ?forumu belki atlayabilirsiniz diye mesajı ziyaretçiye de yazdım (pc müsait değil corel designer 12 den yükseğini yükleyemiyorum.) saygılarımla iyi akşamlar
    tuncer Bey
    sizden bir ricam var geçenlerdebize bulduğunuz fontu corel'in içinden buldum demiştiniz tamamenboş bizamanınızda nasıl bulunduğunu yazabilirseniz minnettar kalırım
    saygılarımla
    Tuncer Bey Merhaba,

Bana yardım ettiniz sağolun. Emekcisiniz belli ki :)
    Mesleğinizi tam olarak bilemiyorum fakat bir sıkıntım olduğu zaman size başvurabilir miyim?
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt