Ali Akköz tarafından yazılan mesajlar

1. A

Grafikerler.org Maxon Cinema 4D Başlangıç Görsel Eğitim Seti.

uzun zamandır ordan burdanarayarak birşeyler yapmaya çalıştım. şimdi ise işallah daha düzenli vede daha özverili olarak çalışmaya başlayacağım. bana bu imkanı sunan tüm kardeşlerime vede bunu hazırlayan arkadaşlarıma sonsuz teşekkür eder saygı sevgi ve hürmetlerimi iletirim sağlıcakla kalın...
  2. A

Grafikerler Org'un Yeni Egitim Videosu `Photoshop Dijital Makyaj`Download Linki Aktif

nefis bir paylaşım örneği emeği geçen herkese sonsuz teşekkür eder saygı ve hürmetlerimi iletirim
  3. A

frontpage eğitim videosu

paylaşım için sağolun da ben videoyu bir türlü bulamadım dün indirdiğimin de şifresi açmıyor şifre Rar Şifresi: www . bjkliyiz . net (arada bosluk yok) diye geçiyor ama açmıyor yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim saygı ve hürmetlerimle
  4. A

Swiss Font paketi

paylaşım için teşekkürler
  5. A

eğitim derslerine bakarak MyPhone tasarımı

bence güze olmuş; gözüme çarpan yazıların vede resimlerin kenarlarındaki kırıklar. kenarları sert değilde yumuşarak olarak yapsanız da da güzel görünürlerdi sanırım. başarılarınızı dilerim saygılarımla
  6. A

Web Tasarımı Ve İnternet Eğitimi (Görsel Eğitim Seti)

Ben bu konuya yeni başladım vede hobi olarak yapıyorum. işallah video nun faydaları olacağı inancındayım hazırlayıp paylaşıma sun an tüm arkadaşlara saygı vede hürmetlerimi iletir teşekkür ederim.
  7. A

Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti Çıktı

bu güzel eseri paylaşıma sunmanız çok büyük bir alçak gönüllülük. sağolun varolun. bu işe gönül vermiş, ister amatör ister profesyonel olsun; tüm arkadaşlarıma faydalı olacağı inancındayım. çalışmaların devamını diler. saygı ve hürmetlerimi iletirim.
  8. A

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

sayın hakan bey ve de ömer bey; yapmış olduğunuz vede alçak gönüllülükle de paylaşıma sunmuş bulunduğunuz bu güzel eğitim vede öğretim çalışmalarına sonsuz teşekkürler ederim. bir konuyu görerek vede inceleyerek yapmanın ne kadar faydalı vede öğretici olduğunu bilen bir insan olarak bu güzel...
  9. A

Rapid den Dosya indirme

paylaşıma vede verilen emeğe teşekkürler. bir çok rapid dosyasını da zaten yukarıdaki tarif üzerine indiriyorun. sağolasınız
  10. A

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Bu güzel düşünce ve emeğe teşekkürler eder saygılar sunarım. paylaşım iin sağolun varolun. hürmetlerimle
  11. A

Photoshop Dijital Endüstri 2009 Görsel Eğitim Seti Çıktı

inşallah herkese faydalı olur teşekkür eder saygılar sunarım
  12. A

Photoshop Kullanma Klavuzu (Lütfen Tüm grafikerlerimiz okusun!!!!)

elinize sağlık şimdi okuyacğım işallah teşekkür ederim
  13. A

Rapid den Dosya indirme

verilen bilgiiçin teşekkür ederim
  14. A

sitemize nasıl ulaştınız ?

web sayfaları ve butonlar üzerine araştırma yaparken araştırma yaptığım bir sitede sizin adresinizi gördüm ve açıp baktım ve üye olarak kaydoldum. çünkü aradığım her şeyi bulmak sitenizde mümkündü ve şimdi rahat çalışma yapabiliyorum ve takıldığımda da araştırmama yapıp devam edebiliyordum. Uzun...
Yukarı Alt