İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Nordkapp

Üye
Tepki
0
Boylle bir hizmeti sundugunuz icin cok tesekkurler arkadaslar. Allah razi olsun. Indirmeye basladim. Ve ozellikle tesekkur etmek icin uye oldum. Kolay gelsin, iyi calismalar.

Ndesign

Üye
Tepki
51
bomba gibi olmuş Maşallah deyin yapımda ve yayında emeği geçen herkese tşk ü borç bilirim başarılar grafikerler.org ailesi .. :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Grafikerler Org Eğitim Setlerimizin sizlere yararlı olduğunu görmek inanın çok sevindirici...

Tepki
0
Böyle Bir Organizasyonu Düşünen, Pratiğe Döken Ve Emeği Geçen Herkese Teşekkürlerimi İletmek, İndirip Yararlanan Bir Kişi Olarak Borcum Galiba ... Paylaşımdan Yararladım İndir Halada Videoları İzleyerek Eksiklerimi Tamamlamaya Çalışıyorum ... Teşekkürlerim Bu Emegin Karşısında Ucuz Kalır ...

Başarı Dileklerimi Ve Tebriklerimi Sunuyorum ...

Tepki
0
Bu güzel eğitim setini hazırlayıp bizlerin kullanımına sunduğunuz için minneti bir borç bilirim. Teşekkürler Hakan bey..

Ali Akköz

Üye
Tepki
0
Bu güzel düşünce ve emeğe teşekkürler eder saygılar sunarım.
paylaşım iin sağolun varolun. hürmetlerimle

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Bu büyük emek ürünü ve karşılıksız paylaşım için sonsuz teşekkürler.. Harika bir çalışma olmuş..

: )

Tepki
0
Hakan abi bende şöle bi tuş takımı ekledim tasarıma :) sayende ufak tefek bişiler yapıoz çok saol emeklerin içim :)

Yukarı Alt