by_ucurum tarafından yazılan mesajlar

1. by_ucurum

10.000 adet vektörel logo

bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim yaşar bey.Açıklamanıza göre yapıp deneyeceğim
  2. by_ucurum

Web Sitesine Logo,Banner İçin Yardım

ama bannerde sitenin adı da yazıyor.Reklam olmasın sonra:S Konuyu açmadan sorayım dedim.
  3. by_ucurum

psd olarak mı yaplaşayım jpg olarak mı paylaşayım
  4. by_ucurum

siteye ait logo tasarımı derken var olan logo üzerinde oynamalar yaparak yapılmasını kasdettim ama haklısınız, emine hanımın dediği gibi en başta açıklama yapmalıydım.
  5. by_ucurum

hersey para ise eyvallah.Paylaşım sitesi diye geldim ama, yanlış düşünmüşüm galiba. Ayrıca en baştan tasarım yapın demedim.Elimde var zaten ama birinizde elinizdekini görelim diyen yok.Yani yardımcı olmayı düşünen olsa idi o tasarımı isterdin. Yinede herşey için sağolun.Tasarım işiniz olursa...
  6. by_ucurum

öncelikle uyarın ve açıklaman için çok sağol. Konuyu açarken "ben yaptım ama hoş olmadı dedim" yani elimde banner tasarımı var.az çok da PS biliyorum.Yani kendi işlerimi yapabilecek kadar.Ama burası grafikerlerin yeri olduğu için yardım istedim.Kimseyede bana banner yap, logo yap demedim.Rica...
  7. by_ucurum

ama hala tavrımdaki olumsuz yönü söylemediniz.Söyleyin ki bir sonraki konumda yada cevabımda uygun olamayan tavrımı düzelteyim.
  8. by_ucurum

130 tane Türkçe yazı karakteri

teşekkürler emeğinize sağlık
  9. by_ucurum

tavrımdaki olumsuzluk nedir anlayamadım.Sadece konu hakkında yardım istedim.Yarışma açmaya gerek yok.Yardımcı olan belki olur diye konu açtım ama sanırım olmayacak. Teşekkürler Kullanıcılarımızda aynı şekilde açmış ama bizimki nedense sorun oldu...
  10. by_ucurum

natür su logo çalışması

6. numara çok hoş olmuş.Su firması içinde ideal bence
  11. by_ucurum

siteye ait logo hazırlayarak yardımcı olmanızı rica ediyorum.Benim yaptıklarımn hoş olmadı, eğer sizlerde hazırlarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
  12. by_ucurum

10.000 adet vektörel logo

paylaşım için teşekkürler.İndirdim ama photosohopda nasıl açıyoruz bunları, yardım edermisiniz
  13. by_ucurum

Öncelikle konuyu yanlış yere yada yanlış açtı isem kusura bakmayın. İsteme logo yada banner arayışındayım.Kendim yaptım ama çokda hoş olmadı.Sizlerden yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler
  14. by_ucurum

Herkese Hayırlı Forumlar

hoş bulduk arkadaşlar. HERKES'e teşekkür ederim :) Günel hanım sizede teşekkür ederim.Yanlışımı düzelttiğiniz için çok sağolun.
  15. by_ucurum

Herkese Hayırlı Forumlar

Herkeze kolay gelsin.Grafik tasarımına düşkün biri olarak aranıza katıldı. Grafikerler.org ve sizlerin sayesinde inşallah kendimi daha çok geliştireceğim. Hayırlı forumlar olsun.
Yukarı Alt