DALGABAZz tarafından yazılan mesajlar

1. D

Yetiştirilmek üzere Grafik tasarım İş arıyorum

@ofsetci İliginiz için Teşekürler ben avrupa yakasındayım ters kalıyoruz.. ilan aktiftir
  2. D

Yetiştirilmek üzere Grafik tasarım İş arıyorum

Merhabalar Yetiştirilmek üzere grafik tasarım iş aramaktayim Özel Sembol Meslek Grafik Tasarım kursuna katıldım Photoshop, Corel Draw, Freehand mx, Quarkxpress, Excel, Word, PowerPoint, Office Yazılım ( Orta Derece Kullanım ) Msn: semih_sens@hotmail.com Tel: 0555 637 17 77
  3. D

grafik tasarım+web tasarım/css html

Php Kodlamasını biliyormusunuz ?
  4. D

Php Uzamanı Aranıyor !

Php kodlamasında uzman tasarımcı arıyoruz.Sohbet sitesi için panel scripti kodlayacak.
  5. D

MEB 'in Hazırladığı Corel Draw 12 Türkçe Görsel Eğitim Cd'si 2

paylaşım için Tşkler fakat linkler ölmüş:( yenilerseniz sevinirim 1. cd indirdim 2.cd kaldı:(
  6. D

photoshop ta geçişler (gradient) ve şeffaflık nasıl verilir ?

Paylaşım İçin Teşşekürler Bende tekrardan hatırlamış oldum video dersi izliyerek
  7. D

Auto-Blend Layers Komutu bulamıyorum

Soruma Cevap verdiğiniz için teşşekürler. sürümü yükseltmem lazım demekki. izledim video dersin linkide verim.bakarsınız sizde http://vimeo.com/25614893
  8. D

Auto-Blend Layers Komutu bulamıyorum

Merhabalar photoshop cs2 versionu kullanıyorum videolu bir ders izledim videoda Auto-Blend Layers Komutu ile resimlerin renk tonunu ayarlıyordu.fakat benim programımda o komutu bulmadım Edit menüsünden girip yapdı benim edit menümde Auto-Blend Layers Komutu yok.herhangi bir ayar varmı...
  9. D

bilgisayarcı web arayüzü taslağı

Merhaba hasan bey web arayüzü güzel birde size ait olan sitenizi ziyaret ettim dikkatimi çeken bişey oldu onu sorucaktım portfolyo menüsündeki Resimlerin Üzerine gelindiğinde TEK GÖZ Simgesi cıkıyor yanlış görmuyorsam.Sizmi eklediniz yoksa script kendisindemi vardı acaba
  10. D

iç içe geşmiş halka yapalım (görsel ders)

Teşşekürler işime ilerleyen zamanlarda mutlaka yarıcak ögrenmiş oldum
  11. D

Corel Draw X4 Domates Çizimi Videolu Ders

Merhabalar erken hocam bende yapmaya çalıştım domatesi sizlere paylaşmak istedim.
  12. D

Corel Draw X4 Domates Çizimi Videolu Ders

Hocam ders için teşşekürler güzel bir çalışma bakalım ben yapabilcekmiyim:)
  13. D

Corel Draw ile Yaprak Yapımı - Video

Linki yeniliyebilirmisiniz dowload sitesi kapatılmış faydalı bir ders yararlanmak isterim.teşşekürler şimdiden
  14. D

Grafik Tasarım ile Web Tasarımcısı arasındaki fark ?

Merhabalar peki bir web sitesi ara yüzünü hangi programla cizilir. ben corel ögrenmeye başladım corel ile bir web sitesi ara yüzü çizebilirmiyim acaba.?
Yukarı Alt