Emre ULUTAŞ tarafından yazılan mesajlar

1. Emre ULUTAŞ

Çözünürlük Farkı

Bende 10mb Net Olduğundan Sanırım Bana Hızlı Açılıyor Gibi Gelmişti O Kısmı Kolay Dilimleme İşini Yaparım. Asıl Sorunum Sizde Nasıl Göründü Çözünürlüğü Yüksek Olan Pclerde Kayıyor Butonlar Vs. Yorumlarınız İçin Çok Teşekkür Ederim.
  2. Emre ULUTAŞ

Çözünürlük Farkı

Hazırladığım Web Sitesinde Kaymalar Oluyor. Evde 1024*768 Çözünürlükte Düzgün Görüyorum Fakat Büroda 1280*1024 Kayık Görüyorum Buna Bir Çözüm Varmı Acaba Ne Gibi Birşey Yapabilirim. Birde Siteyi Eleştirirseniz Sevinirim Bu Senelik Böyle Seneye Kendi Alanımla İlgili(Flash) Bir Site Yapcam...
  3. Emre ULUTAŞ

Geri Sayım

<style style="text/css"> .lcdstyle{ /*Example CSS to create LCD countdown look*/ background-color:black; color:yellow; font: bold 18px MS Sans Serif; padding: 3px; } .lcdstyle sup{ /*Example CSS to create LCD countdown look*/ font-size: 80% } </style>...
  4. Emre ULUTAŞ

Geri Sayım

Birçok şey denedim hata verdi Abdullah bey onun için buraya yazma gereği duydum.
  5. Emre ULUTAŞ

Geri Sayım

Öncelikle Herkese İyi Geceler; Bana Dreamweaver de Çalışan, 10.10.2009 Tarihine Kadar Geri Sayabilecek (Mesela 1 Ay 2 Gün 4 saat 20 Dk 10 Sn Kaldı Gibi) Bir Kod Lazım. Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim.
  6. Emre ULUTAŞ

logoyu yaptım ama...

Fazla Vaktim Olmadığında Bir Çalışma Yaptım Siz İyileştirebilirsiniz. 10 Katı Büyüttüm Pürüzleri Temizleme Çalıştım Fakat Şimdi Bir Firmaya Gitmem Gerekiyor Yarıda Kesmek Zorunda Kaldım Olduğu Kadarını Koydum Kolay Gelsin İyi Günler Herkese
  7. Emre ULUTAŞ

hangi meslekteniz

Kendimi 3dsmax Ve Autocad Konusunda Geliştirdim Ama Muhasebe Okudum Muhasebeciyim, Ve Organizasyon Şirketim Var Çok Yorucu Bir Hayat :D
  8. Emre ULUTAŞ

Web Sitesi Tasarım Yardım

Bana Sorun Diyen Siz Değilmiydiniz :D Grafik Aşaması Falan Daha Yeni Bitti Akşamları İş Yoğunluğundan Eve 23 de Gidebiliyorum O Yüzden Pek Fırsatım Olmadı Bu Pazar Bitirmeyi Düşünüyorum Zaten Belediyeyle Anlaşamadım Acelem Kalmadı :)
  9. Emre ULUTAŞ

Hala eski bilgisayar kullananlar var onun için söylemiştim :) teşekkürler Erkin bey Bende çalışma alanımı 1000 olarak ayarladım
  10. Emre ULUTAŞ

1920*1314 lük bir background kullansam bunu 800*600 veya 1024*768 ekram çözünürlüğü kullananlar için nasıl ayarlayabilirim... Yani sayfada taşma olmasın istiyorum hangi çözünürlükle açarsan aç site tam görünsün.
  11. Emre ULUTAŞ

mutfak kapak çalışması

Bunu Yaptırın Değişsin Mutfağınız Diyor İşte :D
  12. Emre ULUTAŞ

Elif - Ba kapak çalışmam..

Bordolu Olan Çok Hoş Duruyor Yeşilde Güzel Olabilir :)
  13. Emre ULUTAŞ

Teşekkürler Şuanda İşteyim Ama Eve Gidince Rollover İle Deneyeceğim
  14. Emre ULUTAŞ

Öncelikle Teşekkürler Erkin Bey; Onları İndirip Bakacağım Yalnız Site Bana Yarın Akşama Kadar Lazım Çünkü Belediyeye gidip Konser Alanını Almam Gerekiyor. Html Bilgim Az Çok Var Zaten, Front Page Kullanıyorum Photoshoptada Profesyonel Sayılabilirim...
  15. Emre ULUTAŞ

opacity

İlk Resmin Aşağıda Kalsın İkinci Resmin Yukarıda Kalsın Eğerki Opacity Yapmaya Çalıştığın Resim Aşağıdaysa Zaten İstediğini Elde Edemezsin opaklaştıracağın Nesne Veya Resim Yukarıda Olmalı..
Yukarı Alt