enes66 tarafından yazılan mesajlar

1. E

Trabzon'dayken çektiğim Fotolar (Resmin Orjinalleri Kayıp Facebook'tan Kopya)

@Zeki KAYNAK Kelebekti o :):):):) teşekkürler :)
  2. E

Okul Dergisi Logosu. (Kardelen)

as. teşekkürler yorumun için... yapmaya çalışacağım.. programı kullanmaya yeni başladım... onun için biraz daha çaalamam gerekiyor... =));)
  3. E

Font Paketi (173 adet)

birşey değil... ne demek... Forumda herkes birbirine yardımcı olmalı... =))
  4. E

Femin Market Logo Yarışması Sonuçları.

tebrikler Arzu Hanım... =)) ve dereceye giren arkadaşlara da teşekkür ederim.. =)))
  5. E

Font Paketi (173 adet)

PAket İçerisindeki Fontlar Kod: Buffet Script.otfBurgues Script.otfCafelatte.otfCANDOMBE.TTFCandy Script.ttfCenizas-Alt.ttfCenizas-Reg.ttfChocolate Amargo.ttfChocolate Caliente.ttfChocolate...
  6. E

Femin Market Logo 2 [ Xeadesign ]

@Yaşar KARADENİZ Buradan mümkün https://www.grafikerler.org/fontlar-amp-yazi-karakterleri/26281-font-paketi-173-adet.html#post124545 :grafikerler:
  7. E

Katalog kapak ve seperatör eskizlerim..

Allah yardımcınız olsun Arzu Hanım... =)) Orjinalini merakla bekliyoruz =))
  8. E

Okul Dergisi ve Kapağı Hazırlık Aşaması (Sizlerin Görüşlerini Almak istedim...)

Tamam en iyisi ben mesaj yazmayayım.. =)) bu arada birazdan nette olacak dergi fotoları.. inşallah daha güzel birşey çıkar ortaya... Yazı tiplerini değiştiremedim daha... ancak efektleri felan dediğin birçok noktayı düzenledim... görüşmek üzere =))
  9. E

niyeee????

niyeee????
  10. E

Yedigöller

çok güzeller elinize sağlık.... :D
  11. E

Katalog kapak ve seperatör eskizlerim..

tamam yeni gördüm =)) bu arada eskiz hakkında fazla bir bilgim yok =)) onun için sadece fotoğraf hakkında yorum yaptım...
  12. E

Paylaşacağım bitsin de :)) ve flood yapma artık... =)) kısa yazılarını felan düzenleyerek ekle... az çok bitti sayılır ama üstünde biraz daha çalışmam lazım... =)) birazdan yaptığım kadaırını yükleyecem =))
  13. E

valla şu anda burda görsen beni =)) kafayı yiyecem artık =)) sen söylüyorsun ben aynen düzenliyorum =)) şu anda bir yandan laptop a bakıyorum bir yandan diğer pc ye =))
  14. E

sütun ölçüleri aynı zaten direk otomatik aralık bırakıyor... ordaki yazının kenarındakiler çerçeve değil outer glow =)) incelttim de koydum onları... sağdan ve soldan aynı boşlukları bırakmaya dikkat ediyorum. indesign da sayfa düzeni otomatik gözüküyor... kenarlarda pembe çizgiler var indesign...
Yukarı Alt