Ercan Çeliker tarafından yazılan mesajlar

1. Ercan Çeliker

Moda ürününde bu görüntüyü nasıl elde ederim.

Birkaç yerde ürünün önce mankenle çekildiğini, ardından yaka ve kol kısımlarının görünmesini istediğiniz yerlerin aynı açıda mankensiz çekildiğini ve bunların montajlandığını yazmışlar. Bakıcaz bakalım, teşekkürler iyi niyetli yardımlarınız için.
  2. Ercan Çeliker

Bazı ürünlerin iç tarafının da gözükmesi önemli... Mankenli ürün fotoğrafı çeken bir arkadaşımız var ancak mankensiz çekimlerde de üstteki görüntüyü alabilmemiz gerekiyor.
  3. Ercan Çeliker

Arkadaşlar özellikle yurtdışında satışa sunulan ürünlerin büyük bir kısmında böyle bir görüntü mevcut. Bu fotoğrafı nasıl elde edebiliriz? Bunun için bir aparat, cansız bir manken türü ya da bir photoshop tekniği her ne varsa araştırıp öğrenmem gerekiyor. Yardımcı olursanız çok...
  4. Ercan Çeliker

kurban bayramınız kutlu olsun...

Başarı, sağlık, mutluluk ve hepsinden önemlisi inanç dolu nice bayramlara erişmek ümidiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.
  5. Ercan Çeliker

Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Pİstanbul)

Hiç de alışık olmadığımız türden bir bakış açısı olmuş İstanbul adına. Gayet başarılı bir çalışma tebrik ederim...
  6. Ercan Çeliker

Tasarımlarınızı müşteriye beğendirmenin sihirli yolları :)

Sanırım verdiğin güzel bilgiler için bize de teşekkür etmek düşüyor...
  7. Ercan Çeliker

süpper kartvizit yorum yapmadan gitmeyeceksin

Masraftan kaçıp iki isim bir arada çalışması olmuş. Hadi amenna dedik ki firma sahipleridir iki ismi bir yerde kullandık peki alttaki GSM numarası hangisine ait. Karatay'ı Konya'yı Türkiye'yi ilk defa küçük harflerle yazan birine şahit oldum, matbaacı olmasına da çok şaşırdım ve üzüldüm. İmam...
  8. Ercan Çeliker

Soru: Bir İmajı Vektörel biçime çevirecek Program Hangisidir?

En sağlıklı sonucu Illustrator programı ile alabilirsin...
  9. Ercan Çeliker

Vektörel Türkiye Haritası

teşekkürler paylaşımın için...
  10. Ercan Çeliker

2009 Takvim Çalışmam

Takvim daha çok kış ayları için kullanışlı gibi duruyor. 12 aya hükmeden bir takvimin yılın 3 aylık bölümündeki doğa olayıyla sunulması bence hatadır. Elbette senin fikirlerini yansıttığın çalışmana saygı duyuyorum.
  11. Ercan Çeliker

2009 Takvim cdr

caps olmasa da indirdim en azından hazırlanmış şablonu kullanabiliriz. Teşekkür ediyorum paylaşımın için...
Yukarı Alt