idris şahin tarafından yazılan mesajlar

1. idris şahin

CorelDRAW Başlangıç Ayarları

corel draw başlangıç ayarlarını hangi dosyaya kaydeder
  2. idris şahin

Vektörel kadeh-üzüm-şarap

güzel ama link kırık
  3. idris şahin

istem dışı kopyalama

klavyede hiçbir tuş basılı değil.
  4. idris şahin

istem dışı kopyalama

slm arkadaşlar corelimde istem dışı kopyalama sorunu var. nasıl düzeltebilirim. yani bir nesneyi alıp başka bir yere taşırken kendisi çok fazla sayıda çoğaltıyor. sanyede 5-10 defa linkte örneği mevcut http://www.sendspace.com/file/jm6vgx
  5. idris şahin

corelde font yaratabilme....

@Emine Şahin teşekkür ederim
  6. idris şahin

corelde font yaratabilme....

grafiği yaptım. en üstteki yıldızın arası açık kaldı nası hizalayabilirim teşekkür ederim http://www.sendspace.com/file/x42ave
  7. idris şahin

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

merhaba elinde küp bloknot örneği olan var mı? gönderirmisiniz.. ilginize şimdiden teşekkür ederim..
  8. idris şahin

corel arayüzünü tanımak (görsel ders 1)

@merteral Topu her çevirişimde daha az zoom yapmak istiyorum. (1050 - 1100-1150 - 1200 vb) corel 12'deki gibi 14'de çok fazla 1600 - 3200 - 6400
  9. idris şahin

osmanlı arması CDR, Aİ, JPEG

ellerine sağlık tek kelimeyle süper
  10. idris şahin

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

bu ayar corel 12 +x3 de var x4 de bulamadım. 12'de "treat as filled" property barın en sonunda
  11. idris şahin

photopaintte dekupe

ben sorunumu tam olarak anlatamadım silgiyi aldığım zaman imleç silgi olarak görünüyor yani sileceğim yeri tam olarak kare veya daire olarak göstermiyor. standart küçük ebatda silgi olarak görünüyor. "size"yi 10 - 100 yapsamda silgi aynı ebat görünüyor ama sildiği yer değişiyor.
  12. idris şahin

CorelDraw düşük versiyonda kaydetmek.

cevap için teşekürler. gidişimden acemi olduğum bellidir heralde. benim sormak istediğim zoom yapsın ama corel 12dekigibi daha düşük 850x900x950x1000x1050 vb tşk
  13. idris şahin

corel arayüzünü tanımak (görsel ders 1)

bulamamıştım da. teşekürler..
  14. idris şahin

photopaintte dekupe

corel photo paint te silgi önceden daire şeklinde görünüyordu. şimdi fırça şeklinde görünüyor. ben daire şeklinde görünmesini istiyorum. acaba ayarı nerde?????????? tşk..
Yukarı Alt