Mukadder HÜSEYİN tarafından yazılan mesajlar

1. M

sierra nakış programı hakkında

Şaka yapıyor olmalısınız.Türkiye'de en çok bilinen kullanılan ve tercih edilen makina ZSK'dır.Her ne kadar dörtte biri fiyatına çin makinaları olsada.Sadece 2009 yılında Türkiye genelinde bu güne kadar 80 adet sıfır ZSK satıldığını biliyorum.
  2. M

Nakış makinaları hakkında soru ve sorunlarınız.

@tanner45 Aramıza hoşgeldiniz. Singer Futura C350 endüstriyel bir makina olmadığı için (ZSK,Barudan,Tajima gibi) hakkında bilgi sahibi değilim ancak makinanızın üreticisinin sitesindeki bilgilerin size faydalı olacağını düşünüyorum. http://www.singer.com.tr/Icerik/Urunler/UrunDetay.aspx?UID=2
  3. M

Makina iğne ve iplik kırıyor

@Elvan Yıldız Bence de... Sukra bir yazmış,sırra kadem basmış.
  4. M

arşiv hatası

Program files'ta Accurate 4 klasörü içindeki archive klasörünü aç.orada database,designs,images,pictures klasörleri var.Bunları biyere kopyala,programı kaldır,program files'tan Accurate 4 klasörünü sil,programı tekrar kur,programı hiç açmadan database,designs,images,pictures klasörleri ni...
  5. M

Nakış makinaları hakkında soru ve sorunlarınız.

Nakış makinaları hakkında sorularınızı ve merak ettiklerinizi bu başlık altında cevaplamaya çalışıyoruz.
  6. M

Makina iğne ve iplik kırıyor

Polyester ip kullanmayın,onun yerine viskon ip kullanın.Polyester ip çok serttir ve kopmaz hatta o kadar ki elinizi ile kesebilir ayrıca akışkanlığıda zayıftır.Bu nedenle atlamalarda iğne kırar.
  7. M

En çok hangi desen programı kullanılıyor?

En çok kullandığınız desen programı hangisidir? ve tercih sebeblerinide yazarak lütfen anketimize katılın.
  8. M

sierra nakış programı hakkında

Bursa'da bu programı kullanalar var,yanlış hatırlmıyorsam İtalyan menşei bir program.Programla beraber birde özel bir harici disket sürücüsü veriyorlar ve bütün mesele burada başlıyor.Harici disket sürücülerinin hiçbiri usb olanlarda dahil ZSK disketi okuyup yazamıyor,çünkü zsk desenlerinin özel...
  9. M

Duble pul-accurate ve EPC

Accurate'de farklı sayfalarda,işlemek istediğin pulun cisine göre tek pul işlemesini yaptıktan sonra,hangi cins pulu hagi sırada kullanacaksan ona göre kopyala-yapıştır yaparak desenini yapabilirsin. Ben zamanında yine zsk makinasında 7mm üstten delikli damla pulu bu yöntemle...
  10. M

Accurate 4 build 623 lazım

Accurate 4 build 623 lazım arkadaşlar.Özelden cevap yazın.
  11. M

Tajimada pullar görünmüyor

Slm arkadaşlar.Accurate 4 build 617 kullanıyorum.Makro ile yaptığım pul desenini tajima disketine kaydediyorum,makinada pullar görünmüyor.Build 623 ile diskete kaydettiğimizde ise sorun yok.Ne yapabilirim?
  12. M

Nakıs Desenlerı

Buyrun size yıllarca çalışmış,yüzbinlerce satmış birkaç desen.
  13. M

Nakıs Desenlerı

Şunu eklemek isterim ki; Desenler hakkında yapılan yorumların profesyonel yaklaşımdan uzak olduğunu görüyorum,sadece görüntü ile desen yorumu yapılamaz. İyi desen; 1-İşlenecek kumaşın cinsine göre düzenlenmiş 2-Sorunsuz 3-Gereksiz iplik kesmeler atlamalar v.s. barındırmayan 4-Makinayı ve...
  14. M

accurate eğitimi

Birkaç husus daha var; Dizüstü bilgisayar yerine disket sürücüsü olan bir masaüstü bilgisayarda pratik yapmanızda fayda var.Çünkü disketsiz desencilik ve nakış makinası düşünülemez.Dizüstü bilgisayarlarda disket sürücü genelde bulunmamaktadır.Piyasada dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek...
  15. M

accurate eğitimi

Sizin için en etkili yöntem kırık bir accurate bulup pratik yapmak olur.Bulunduğunuz bölgede accurate kullanan bir desenci varsa ondan yardım da isteyebilirsiniz,size ders vermesini teklif edebilirsiniz.Şahsen ben accurate'i size tavsiye ettiğim yöntemle öğrendim.Başarılar dilerim
Yukarı Alt