Mustafaomert tarafından yazılan mesajlar

1. M

AI Kaydetme sorunu, Save/ Save As deyince...

Genelde 800x800 RGB açıyorum fakat kartvizit boyutunu bile kabul etmiyor.
  2. M

Yeniden kurdum fayda etmedi :/
  3. M

Ben mesela "logo" yazıp tamam diyorum, "logo.ai" yazıyor ama kaydetmiyor tamama basınca sadece .ai ekliyor. 2.tamama tıklayışımda önce her şey normal, ayarlar çıkıyor OK butonuna basıyorum 1-2 saniye sonra "An unknown has error occurred." diyor. Bir şey farkettim, çalışmaya yazı yazmayınca...
  4. M

Illustrator'da yeni karşılaştığım bir sorunu paylaşmak istiyorum. Çalışmalarımı kaydedemiyorum. Save/ Save As deyince "An unknown has error occurred." yazısı çıkıyor lütfen yardımcı olun :(
  5. M

"CEHENNEM SENİ ÇAĞIRIYOR" isimli AFİŞ Çalışmam

Tebrik ederim sizi çok başarılı çalışmalar :)
  6. M

14 Yaşındayım Grafiker Olmak istiyorum. Bana Yol gösterebilir misiniz?

Size çok teşekkür ederim hepsini inceleyeceğim :)
  7. M

Kurumsal Kimlik ve Web Tasarımı

Ben boyut olarak sormadım, demek istediğim web tasarımını yaptıktan sonra tasarımcının kodlaması mı gerekir yoksa sadece tasarlamakla mı mükkelleftir? Bana web tasarımı aşamaları ile anlatabilir misiniz? Grafikerin yaptığı kısımları.
  8. M

Kurumsal Kimlik ve Web Tasarımı

Sizlere 2 sorum olacak; 1-Kurumsal Kimlik Çalışması yaparken belirli bir şablon kalıp ver mı üstü tasarlanan, yoksa her şeyini çizerek mi uyguluyoruz? 2-Web Tasarımı yaparken kodlama bilmemize gerek var mıdır? Yoksa sadece tasarlama yeterli mi? Eğer farklı bir yöntem varsa beni bilgilendirebilir...
  9. M

14 Yaşındayım Grafiker Olmak istiyorum. Bana Yol gösterebilir misiniz?

@Sarp111 Araştıracağım, teşekkür ederim :)
  10. M

Hayal ve Ulaşmak.

Size çok teşekkür ederim. Beni çok iyi motive ettiniz başarabileceğime inandım :) Teşekkür ederim...
  11. M

masa üstü için serbest çalışma

Naçizane; grafikerler.org yazısının stili olmamış bence, fotoğrafın renk çeşitliliği koyu renklerle sınırlı ama stilde diğerlerine nazaran daha açık ve koyu renkler var. Elinize sağlık.
  12. M

Banner çalışmam

@McCcDd Katılıyorum :)
  13. M

İlk Photoshop Çalışmalarım Yorum Bekliyorum!

Terminator eğitim videosunu ben de izledim :) Dikkat ettiysen kontrast ile oynandı. Oynamazsan paint gibi görünür...
  14. M

biraz düsünce, biraz tasarim

Ana başlıktaki Haklı Kim? yazısının (sanırım) gölgesi olmamış, turuncu olan... Onun dışında elinize sağlık.
Yukarı Alt